II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

II Charytatywny Turniej o Puchar Rudego

Dziś na Arenie Kluka odbędzie się ostatnia kolejka I rundy Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej ale poniższa informacja nie będzie dotyczyła naszych rozgrywek.
Na prośbę firmy Dr Tusz, której drużyna występuje w PLP zamieszczamy informację o II Charytatywnym Turnieju Piłkarskim o Puchar Rudego.
Odbędzie się on 5. września na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul.Broniewskiego 14.
Wpisowe do tego turnieju wynosi 1250,00 a całość zgromadzonych środków zostanie przekazane Akademii Piłki Nożnej Hattrick na renowację i wyposażenie boiska w Klepaczach.
Posiadanie własnej infrastruktury to pierwszy krok do stworzenia bazy treningowej z prawdziwego zdarzenia i szkolenia młodego pokolenia przyszłych piłkarzy. Wzorem pierwszej edycji tego wydarzenia Organizatorzy przewidują wiele atrakcji dla rodziców z dziećmi i młodzieży, mających na celu przyciągnięcie jak największej ilości kibiców na turniej. Będą konkursy z nagrodami, animacje dla najmłodszych, foodtrucki i wiele innych. O wydarzeniu społeczeństwo naszego miasta dowie się w mediach społecznościowych firmy Dr Tusz ale także za pośrednictwem portali informacyjnych. Dr Tusz jak to ma w swym zwyczaju, położy duży nacisk na działalność marketingową wokół tego wydarzenia, działając zarówno w obszarze online jaki i offline. Ponadto infrastruktura obiektu przy Broniewskiego tworzy doskonałe warunki do ekspozycji materiałów reklamowych uczestników turnieju. W związku z powyższym udział firm w turnieju nie pozostanie bez echa. Wszyscy uczestnicy zostaną wymienieni w komunikatach medialnych i materiałach prasowych. Ponadto na utworzonym wydarzeniu na Facebooku każda z uczestniczących drużyn będzie osobno przedstawiona. Jest to niezwykle ważne w kontekście dobroczynnego charakteru tego turnieju – każdą działalność lokalnych firm na rzecz naszej społeczności warto i trzeba promować.
Na zgłoszenia Organizatorzy czekają do 30. lipca pod adresem mailowym pr@drtusz.pl lub telefonicznie pod numerem 505 428 320.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy drużyny uczestniczące w PLP do udziału w tej charytatywnej imprezie! Przy okazji dobrej zabawy podczas rywalizacji piłkarskiej możemy także pomóc.
Ze względu na ten turniej, 5. września będzie dniem wolnym od rozgrywek PLP.
Rywalizacja o Puchar Rudego doskonale się wpisuje w to nad czym pracujemy od początku a co jeszcze nie ujrzało światła dziennego.
Jako Organizatorzy Podlaskiej Ligi Piłkarskiej oprócz rywalizacji sportowej chcemy też wyjść do całej białostockiej społeczności, ale o szczegółach dowiecie się już niebawem…