II LIGA – 14. kolejka – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

II LIGA – 14. kolejka

W dniu mężczyzn wypadałoby zagrać tak, jak na nich przystało. Co Nas dziś czeka ?

14:00 FC Progress Białystok vs. Osmar
Wróciło VEO, czy wrócą więc piękne gole Radka Maciulewskiego ? Progress zalicza naprawdę super sezon i pokazuje, że mądrze budowana ekipa ma szansę osiągnąć naprawdę wiele. Osmar wciąż niepewny ligowego bytu, wciąż musi te punkty wydzierać z parkietu VI LO. Ostatnio udało się poskromić faworyzowaną Bajagę, czy w meczu z Progressem zapewnią sobie utrzymanie ?

14:40 FC Bajaga vs. ZPS Biaform SA
Wciąż niepewna bezpośredniego awansu Bajaga kontra wciąż walczący o prawo gry w barażach Biaform. To może być mecz dnia, a jego wynik może pójść w każdą stronę. Pytanie kto bardziej chce i kto jakie cele stawiał przed sezonem.

15:20 FC Grubnassy vs. Ramis
Pewnik taki, że Grubassy zagrają w barażach o utrzymanie w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej. Ramis sezon spisał już na straty, ale jego końcówka wygląda naprawdę imponująco. Teoretycznie mogą znaleźć się nawet w górnej połowie. W meczu z Grubassami na pewno będą faworytem.

16:00 Wiara Piasta II vs. Unibep Bielsk Podlaski
Pojedynek jednych z najbardziej „twardych” ekip w II lidze. „Piasty” po nieudanym początku sezonu odzyskały wreszcie blask i zaczęły punktować, Unibep gra w kratkę przez cały okres jego trwania. Pachnie remisem, kilkoma żółtymi kartkami i walką o każdy centymetr parkietu VI LO. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko ?

16:40 GTS Nowa Wygoda vs. Rainter
No… mecz prawdy, ostatniej szansy i czego tam sobie jeszcze życzycie. Parkiet zapłonie, nikt nie będzie tu odstawiał nogi a opieka medyczna może mieć pełne ręce roboty. GTS MUSI, Rainter powinien. No taki mecz, na VEO LIVE pachnie jak must have. Czy oddzieli on chłopaków od mężczyzn ?

17:20 Mają Rozmach vs. CEDC Polmos Białystok
Walka o miejsce na najniższym stopniu podium wygląda trochę jak wyścig ślimaków. Mają Rozmach szachuje się z Konceptbudem raz po raz zamieniając się pozycjami, CEDC wygrywa mecze nieoczywiste, by później przegrać w tym, w którym są zdecydowanym faworytem. Rozmachowcy z „Pjoterem” między słupkami czy bez ? Który z „Polmosowych” Damianów pokaże tego popołudnia więcej? A kto jest tu faworytem ? Nie mamy zielonego pojęcia…

18:00 Waleczne Orły vs. INTaF
Jeśli ktoś ma zatrzymać rozpędzoną maszynę Vovki, to właśnie Waleczne Orły. Gospodarze to bezkompromisowa ekipa, ale czy to wystarczy na mistrzów II ligowych rozgrywek ? INTaF celuje w sezon bez straty punktów i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak właśnie będzie. Waleczne Orły na pewno jednak tanio skóry nie sprzedadzą. Czy uda im się sprawić niespodziankę i urwać punkty mistrzowskiej ekipie INTaF’u ?

18:40 Konceptbud vs. Promil
Trzeci w tabeli Konceptbud podejmie trzeci od końca Promil. Jedni walczą o prawo gry w barażu o I ligę, drudzy zrobią wszystko, by nie musieć grać w barażu o utrzymanie w PLP. Sezon zweryfikował ambitne plany beniaminka i okazał się nie być zbytnio łaskawy. Konceptbud zaś po całym dniu będzie miał idealny pogląd na sytuację w tabeli i na to, jak zagrają ich bezpośredni rywale w walce o podium II ligowych rozgrywek.