14. kolejka – TOPY – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

14. kolejka – TOPY

I LIGA 

Klikowski Dawid – za kolejny mecz na „0” z tyłu, za podwójną interwencję z początku spotkania i za pewność, którą daje mistrzom turnieju halowego.

Wawiernia Tomasz – za pokazanie młodym wilkom z Bojar, że te „dinozaury” nie wyginęły do końca i jeszcze wiele można się od nich nauczyć. A na pewno charakteru i woli walki.

Gajdziński Daniel – za dwa gole w meczu z faworyzowanym Top Auto i za to, że pomimo tej całej sytuacji, która zaistniała – dalej mu się chce. Biega, strzela, cieszy się piłką.

Bagrowski Łukasz – MVP „Gramy z Miśkiem”, w 100% zasłużone. Ciągnął niemrawych podopiecznych „Dżacka”, dwukrotnie wyłożył piłkę i siał popłoch swoją wszędobylskością. Na orliku może być 2x lepszy bo potencjał ma ogromny…

Szmurło Grzegorz – za dziewiątą i dziesiątą bramkę w sezonie. Za walkę, szybkość i przebojowość. No i ta jego nieposkromiona ambicja. Miło, naprawdę miło się na to patrzy. Zbliżający się historyczny sukces 4Techu, to w ogromnej większości zasługa Grześka.

II LIGA 

Fokin Ivan – pewność, dobra gra zarówno na linii jak i przedpolu i kilka znakomitych interwencji pozwoliły na osiągnięcie noty 5.5 w meczu z Walecznymi Orłami.

Górzyński Damian – hattrick w niezwykle ważnym spotkaniu z CEDC pozwolił na utrzymanie trzeciego miejsca gwarantującego rozegranie meczu barażowego dla Mają Rozmach. Jeszcze tylko jeden, malutki kroczek…

Sosnowski Arkadiusz – cztery strzelone gole na pożegnanie się z Ramisem, to musicie przyznać Nasi mili – wyczyn, który nie może przejść bez echa. „Sosna” – dziękujemy i miejsce w drużynie kolejki dajemy.

Ratajek Robert – dwa gole, dwa niezwykle ważne trafienia w meczu o wszystko z Rainterem pozwoliły GTS’owi na wykaraskanie się ze strefy spadkowej a także przeskoczenie swoich niedzielnych rywali w ligowej tabeli. Utrzymanie jest już na wyciągnięcie ręki…

Maciulewski Radosław – jest Veo – są bramki Radka 🙂 Można wręcz powiedzieć, że w meczu z Osmarem był prawdziwym koniem pociągowym Progressu i zaaplikował Osmarowi aż trzy gole. Progress na szóstej lokacie w ligowej tabeli z realnymi szansami na miejsce piąte.