KONCEPTBUD SPONSOREM PREMIUM II EDYCJI PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

KONCEPTBUD SPONSOREM PREMIUM II EDYCJI PLP!

W oczekiwaniu na start rozgrywek II Edycji PLP rozpoczynamy drugi już tydzień przedstawiania jej Sponsorów i Partnerów. Dziś czas na Sponsora Premium a jest nim dobrze już Wam znana z pierwszego roku rozgrywek – Konceptbud Development!

Firma KONCEPTBUD MARCIN DOLIDA na rynku budowlanym funkcjonuje od 2010 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu ma opinię solidnej firmy, której zaufanie pozwoliło nawiązać stałą współpracę z różnymi developerami. Szereg zrealizowanych inwestycji świadczy o tym , iż firma sprosta każdemu powierzonemu zadaniu. W tym roku realizuje ona dwie ważne inwestycje mieszkaniowe w Białymstoku i okolicach. Poszukujących własnego lub nowego „M” zaprosić więc możemy do naszego Sponsora.
Pierwsza inwestycja to „Korona Warneńczyka”. Budynek powstaje w  urokliwym miejscu , w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej , co  pozwala na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek. Zapewni to nabywcom wysoki komfort mieszkania, idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Poza tym wysoki standard części wspólnych , dobrej jakości materiały budowlane gwarantują, że efekt końcowy zadowoli nawet bardzo wymagających.

Więcej znajdziecie tym linkiem (kliknij)

Drugą inwestycją realizowaną przez naszego Sponsora jest „Wrzosowe Osiedle” w Zabłudowie.
To 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny podzielony na dwie klatki :  64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 69 mkw. z balkonami lub przynależnymi ogródkami na parterze, komórki lokatorskie zlokalizowane na poszczególnych kondygnacjach, miejsca postojowe zlokalizowane na terenie. Szybki dojazd do Białegostoku, dostęp do  pełnej infrastruktury miejskiej Zabłudowa, obcowanie z naturą, piękne widoki, wygoda i komfort mieszkania. Nasz Sponsor chce tam stworzyć nowy klimat Zabłudowa, miejsce, do którego z chęcią będzie się wracać po ciężkim dniu, miejsce gdzie się odpoczywa, gdzie o świcie będzie słychać śpiew ptaków, a świeże powietrze i piękne widoki napełnią serca optymizmem.

Więcej pod linkiem (kliknij):

@Konceptbud Sponsorem Premium II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!

Dziękujemy za okazane nam zaufanie po raz kolejny i tak piękne wsparcie!