FOOTBALL MASTERS PARTNEREM II EDYCJI PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

FOOTBALL MASTERS PARTNEREM II EDYCJI PLP!

Dziś czas na kolejnego Partnera Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, który zostaje z nami na kolejną edycję!
To Football Masters – firma, której właścicielem jest Wojciech Małecki, były bramkarz broniący w klubach Ekstraklasy i I ligi.
Z racji doświadczeń boiskowych właściciela firmy, nasz Partner specjalizuje się w sprzęcie dla golkiperów, ale w ofercie ma również inne produkty, w tym piłki, które świetnie sprawdziły się rok temu podczas rozgrywek na Arenie Kluka.
W II Edycji piłka Football Masters Alpa Pro Gold również będzie naszą oficjalną piłką meczową, którą możecie oczywiście nabyć w atrakcyjnej cenie u naszego Partnera Technicznego – w Salonie Sportowym SOCCER.
Flagowymi produktami naszego Partnera są jednak rękawice bramkarskie, używane przez wielu zawodowych golkiperów a którym ufa co raz więcej szkółek w wielu krajach. FC Barcelona, Manchester United, Chelsea FC czy też Leicester City to tylko niektóre z europejskich klubów, które zaufały marce Football Masters. W ciągu ośmiu lat swego działania firma Wojciecha Małeckiego była wielokrotnie nagradzana wartościowymi na rynku tytułami i certyfikatami.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, iż tak co raz bardziej uznawana marka zostaje Partnerem rozgrywek Podlaskiej Ligi Piłkarskiej na kolejny rok!
W sklepie naszego Partnera Sklep Football Masters (kliknij) będziecie mogli się zaopatrzyć w produkty tej firmy po obniżonej cenie, używając kodu: PLP.
@Football Masters dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę, korzystną dla obu stron!