Konceptbud Sponsorem Premium PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Konceptbud Sponsorem Premium PLP!

Listę drużyn, które wezmą udział w Prologu do I Edycji PLP zamknęliśmy w sobotę o północy, ale wciąż dochodzą nam kolejni Partnerzy i Sponsorzy, których zainteresował nasz projekt i chcą w nim uczestniczyć.
W dzisiejsze popołudnie chcielibyśmy Wam przedstawić drugiego po Aptelu naszego Sponsora Premium a jest nim KONCEPTBUD Marcin Dolida!
Firma ta na białostockim rynku budowlanym istnieje od roku 2010, wykonując obiekty o różnym stopniu skomplikowania. Ich solidność doprowadziła do współpracy z największymi developerami. Zakres prac przez nich wykonywanych to niemalże całe budownictwo – budowy domów i obiektów, brukarstwo, modernizacja i remonty budynków oraz pomieszczeń, elewacje i ocieplenia, ciesielstwo, budowa basenów, wszelkie prace stanu surowego i developerskiego. Nasz Sponsor Premium przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie wykonuje więc wszelkie prace budowlane, od fundamentów aż po dach. O ich uniwersalności na tym rynku niech świadczy fakt zrealizowanych przez Konceptbud realizacje – obiekty inżynierskie obwodnicy Zambrowa, Budynek MAN w Jeżewie, prace budowlano-montażowe budynku Muzeum Sybiru w Białymstoku, Hala Biazet czy też prace przy budynkach wielorodzinnych w naszym mieście ale też w Warszawie i Ełku.
KONCEPTBUD Marcin Dolida, Witamy na pokładzie!
Cieszymy się, że tak poważni gracze na naszym podlaskim rynku wspierają Podlaską Ligę Piłkarską!