Obiekt PLP – Arena Kluka! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Obiekt PLP – Arena Kluka!

Deszczowa i zimna majówka trwa w najlepsze ale my nie zasypiamy, choć pogoda za oknami niemalże aż o to prosi 😊. 1 Maja, czyli Święto Pracy spędziliśmy pracowicie i na sportowo.
Dość liczna nasza ekipa uwijała się jak w ukropie by właśnie dziś móc Wam przedstawić, przynajmniej częściowo, to co tam wspólnie wykonaliśmy.
Wczoraj przedstawiliśmy oficjalną piłkę Podlaskiej Ligi Piłkarskiej dedykowaną rozgrywkom Szóstek a dziś prezentujemy Wam obiekt, na którym mecze Prologu a następnie Superpucharu będą rozgrywane.Z nieukrywaną radością przedstawiamy Wam jeden z najnowocześniejszych kompleksów sportowych w naszym mieście – „Arena Kluka”!
Obiekt ten, zlokalizowany w Białymstoku przy Szkole Podstawowej nr.51, przy ul.Kluka 11a, został oddany do użytku we wrześniu 2019 r., a przez pandemię był zupełnie nieeksploatowany. Boisko piłkarskie na którym będą rozgrywane mecze PLP jest więc praktycznie nowe, z dostępnością sztucznego oświetlenia a jego perfekcyjne wykonanie czuć już po pierwszym kroku na nim postawionym. Jesteśmy wręcz pewni, że Ci, którzy będą na nim rywalizować w naszych rozgrywkach poczują tą jakość i przyjemność z gry. Do dyspozycji drużyn zapewniamy cztery nowiusieńkie szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym, miejsce do rozgrzewki, a tym, którzy chcą bezpośrednio przed swym meczem wzmocnić dodatkowo swą siłę – siłownię zewnętrzną. Ale to co nas zachwyca w tym obiekcie to trybuny w bezpośrednim sąsiedztwie samego boiska o pojemności 324 krzesełek. Ci co będą chcieli obejrzeć rywalizację innych drużyn na polu gry zrobią to w komfortowych warunkach a nie na stojąco za siatkami je okalającymi. Jak dla nas – pełen sztos! Już sobie wyobrażamy tą atmosferę naszej Ligi, pamiętną dla niektórych z kultowych rozgrywek Pucharu Solidarności, rozgrywanych w nieistniejącej już Hali Jagiellonii przy Jurowieckiej 21!
Sami zobaczcie jak ten obiekt wygląda!
Przed Wami obiekt Podlaskiej Ligi Piłkarskiej – ARENA KLUKA!!!

⚽️
🔥
💪