Konkurs Sponsorski – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Konkurs Sponsorski

Nieco z opóźnieniem ruszamy z kolejnym naszym Konkursem Sponsorskim, ale poranek przed drugim Double Week Game w Prologu i nasz Konkurs Sponsorski to dobry czas, by zanim zaczniecie rywalizację na Arenie Kluka, nieco będzie można przewietrzyć tak napięte nasze szare komórki 🙂 Wiadomo, czas decydujących rozstrzygnięć w grupach eliminacyjnych nadszedł.
W 6. kolejce bramkę nr.250 w naszych rozgrywkach zdobył Kamil Kakareko z 4Technology a przed rozpoczęciem dzisiejszych zmagań zawodnicy uczestniczący w Podlaskiej Lidze Piłkarskiej zdobyli już 268 goli.
W tym Konkursie Sponsorskim pytanie do Was jest ściśle związane z tym tematem. Otóż:

W którym meczu siódmej a może ósmej, niedzielnej kolejki padnie bramka nr.300 i gracz jakiej drużyny ją zdobędzie?

Na odpowiedzi czekamy tutaj, jedynie do godz.13:00, w komentarzach pod tym postem, a tradycyjnie Sponsorem naszego Konkursu jest marka Centerdi, należąca do naszego Sponsora Premium – Hurtownia Aptel.

Zapraszamy do udziału i widzimy się na Kluka! 🙂

[wpdevart_facebook_comment curent_url=”https://podlaskaliga.pl/konkurs-sponsorski-2/” title_text=”Komentarze” order_type=”social” title_text_color=”#000000″ title_text_font_size=”22″ title_text_font_famely=”monospace” title_text_position=”left” width=”100%” bg_color=”#d4d4d4″ animation_effect=”random” count_of_comments=”20″ ]