Mazurski Browar – gra i wspiera… – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Mazurski Browar – gra i wspiera…

Dziś upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu…

Najpierw chcielibyśmy przedstawić drugą drużynę reprezentującą Master Liga Ełk . To ekipa z piwem w herbie i z dużym kontrastem do przedstawianego wcześniej Kolejorza. Składa się głównie z zawodników starszych, mających za sobą lata gry w III, IV ligach. W ubiegłym roku zespół Browaru reprezentował ełckie rozgrywki na Mistrzostwach Polski w Warszawie. Ostatnich dwunastu miesięcy Browar nie może zaliczyć jednak do udanych. Mnóstwo porażek i częste sytuacje, kiedy problemem było zebranie składu, nie wspominając już o rezerwowych. Mimo wszystko w ostatnich tygodniach na horyzoncie pojawiło się słońce. Wyczekiwane zwycięstwo w lidze, powroty zawodników po kontuzjach. Jeśli Browar wróci do swojej najwyższej dyspozycji może być jednym z lepszych zespołów w turnieju. Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie…

Drużyna nr.6 – Mazurski Browar Ełk!

A teraz czas na drugi news – do grona Partnerów I Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej Szóstek Piłkarskich dołącza ich Sponsor!

Sprawdzone receptury, dorodny chmiel, krystalicznie czysta woda, starannie wyselekcjonowane zboża, słody i drożdże oraz pasja piwowarów – to wszystko stanowi klucz do produkcji bursztynowego trunku w browarze w Ełku. Smakując Ciemnego Ełckiego Lagera czy Mazurskiego Imperial Oatmeal Stouta, od razu się wie, że tu piwo warzone jest z uwagą i bez pośpiechu, z najlepszej jakości składników, by osiągnąć smak, który doceniany jest wśród piwoszy i nagradzany w konkursach. Trzeba przyznać, że Mazurskiemu Browarowi idealnie wychodzi zamknięcie historii w szklanej butelce.

Kraina Warmii i Mazur słynie z tradycji piwowarskich. Dziś tradycję warzenia piwa na mazurskiej ziemi kontynuuje Mazurski Browar. To lokalna firma, która chlubi się produkcją piwa naturalnego, pełnego aromatu i charakteru, które z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Mazurski Browar Partnerem Mistrzostw!

Wspierają nas także:

Województwo Podlaskie

Podlaski ZPN

Soccer Białystok

33 Krany. Craftb33r Tap Pub