Ostatnia kolejka II ligi – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ostatnia kolejka II ligi

Jedno jest pewne – będzie ciekawie…

SOBOTA 15/10/2022 i zaległa, 9. kolejka przed Nami…

14:00 Mają Rozmach vs. Ramis

Zmiany w systemie spadków i awansów dały ponownie nadzieję drużynie Mają Rozmach. Czy tym razem uda się zmobilizować wszelkie siły czy postawią na zgrany trzon zespołu z poprzednich spotkań? Sprawa wydawałaby się prosta gdyby nie fakt, że na ich drodze staje Ramis. Banda ‘”Siwego” potrafi zepsuć misterny plan niejednemu faworytowi.

14:50 Poler-Art Team vs. Cooltura Taxi

Plan „Taksówkarzy” jest jasny. Wygrać mecz i zakończyć sezon zwycięstwem w rozgrywkach. Wtedy to będzie udany czas dla „Pietracha” , najpierw Milan teraz Cooltura, będzie co świętować. Oj chyba będą braki na postojach w sobotni wieczór 😊  Chłopaki z Poler-Art każdy mecz traktują już jako przygotowanie do sezonu halowego i raczej nie zagrożą faworytom.

15:40 Konceptbud vs. CF Bojary

Szykuje się meczycho przez duże M. Zmiany w regulaminie zmieniły zupełnie stawkę tego meczu. Oba zespoły walczą o bezpośredni awans. Różnica polega na tym, że „Budowlanym” wystarczy remis, natomiast Bojary muszą wygrać to spotkanie. Każdy inny wynik niż wygrana może zepchnąć drużynę Arka Gimiera na miejsce niepremiowane awansem lub barażem. Wszystko też zależy od wcześniejszego wyniku Mają Rozmach.

16:30 Rainter vs. CEDC Polmos Białystok

Mecz, który jest bez większego wpływu na miejsca w tabeli. Jednak obie drużyny będą chciały się dobrze pożegnać ze swoimi kibicami i w dobrych nastrojach przygotowywać się do zbliżającego się Superpucharu. Dodatkowo pewnie ofensywa Rainteru będzie chciała wyregulować celowniki, co może oznaczać pracowity dzień dla bramkarza „Polmosowców”.

17:20 ZPS Biaform SA vs. Koledzy z boiska

Biaform walczy jeszcze o miejsce w górnej połówce tabeli i pewnie w ostatnim spotkaniu będą chcieli pokazać, że średnio udany sezon idzie w zapomnienie. Dodatkowo Tomek Jasielczuk jak rasowy snajper ma pewnie ciągle chrapkę na jak najlepszy wynik w rankingu strzelców. Natomiast Koledzy z Boiska być może w ostatniej kolejce zaprezentują wreszcie cały swój potencjał. Brak konkurencyjnych meczów powinien mieć znaczący wpływ na szerokość i jakość ich kadry w tym spotkaniu.