Najlepsi sobotnich zmagań – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Najlepsi sobotnich zmagań

Czyli TOP 5… V kolejki 😉

I LIGA :

Najlepszym bramkarzem w sobotnich starciach został wybrany Michał Masłowski z drużyny TIM Aquapomp. Broni on nie tyle efektownie, co efektywnie. To właśnie jego znakomita postawa pozwoliła zdobyć punkt z faworyzowanym zespołem Hurtowni Krokus.

               Za defensywę naszego Top 5 odpowiada Tomek Wawreniuk ze Znienacka. „Jerry” gdy wreszcie postanowił opuścić norę, zaczął nieźle harcować 😊 Nie dość, że jest utrapieniem dla napastników, to jeszcze potrafi wykończyć jak rasowy snajper. Jego wspaniała akcja dała skromne, ale jakże ważne zwycięstwo z FC Dr Tusz.

               „And the Oskar goes to Aptel” 😊 Drużyna „Dżacka” długo czekała na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach halowych. Dopiero pełne wykorzystanie dynamiki i sprytu Oskara Sosnowskiego pozwoliło cieszyć się z 3 punktów w meczu z Multicco Group.

               Paweł Koszelew z Margo Adrenalina okazał się bezwzględnym egzekutorem. Nie miał litości w meczu z osłabionym zespołem M-Fire. Można się zastanawiać czy tak samo skuteczny byłby, gdyby bramki przeciwnika strzegł Tomek Bartoszuk, jednak doceniamy skuteczność przeciwko zdeterminowanemu i mega doświadczonemu przeciwnikowi.

               Ostatnim w naszym zestawieniu jest Dominik Niemyjski z Adampol Glovis. Jedna z „największych armat” w rozgrywkach PLP dołożyła wreszcie równie skuteczną grę w defensywie. W meczu z 4Technology kolejny raz popisał się hattrickiem. Parafrazując tytuł” Listonosz puka dwa razy, natomiast kurier strzela 3” 😊

TOP 5 II LIGI :

I nadszedł dzień historyczny 😊 Pierwsze punkty w PLP Pyskatych są w dużej mierze zasługą znakomitych interwencji Daniela Lewkowicza. Niejednokrotnie powstrzymywał atakujących CEDC i historyczna zdobycz stała się faktem. 

Odkąd do formy i regularnego grania powrócił Darek Gołdowski poprawiły się diametralnie wyniki Konceptbudu. Przypadek? Hmm nie sądzimy… 😊 W meczu z nieobliczalnym zespołem CF Bojary jego dwie bramki i asysta pozwoliły na przekonujące zwycięstwo.

Michał Grodzki z PTH Maltrans otwiera zestawienie graczy ofensywnych naszego TOP 5. Hattrick i dwie asysty w dużej mierze pomogły na zdemolowanie zespołu KS Grabówka Old Boys.

Transmisja meczu obudziła chyba nadprzyrodzone moce w Piotrku Zubryckim z Cooltura Taxi. Trzy bramki do tego świetne regulowanie tempa gry uczyniły go najjaśniejszą  postacią tego spotkania. Docenić należy, że przeciwko sobie miał mierzył się z nie byle jakim przeciwnikiem , gdyż dostępu do bramki bronił Patryk Jackowski.

Santos chyba postanowił, że w każdym meczu będzie „promować” innego zawodnika. Tym razem „padło” na Daniela Gajdzińskiego. Napędzał on ataki swoich kolegów zaliczając dwa ostatnie podania. Nie zapomniał również o pokonaniu Kamila Markowskiego