Ogłoszenia parafialne… – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ogłoszenia parafialne…

Pozostało już jedynie osiem dni do wznowienia rozgrywek Prologu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Do północy w niedzielę, uczestniczące w nim drużyny mają czas na przeprowadzenie ruchów transferowych i potwierdzenie ich do nas drogą mailową. Trwają tez zgłoszenia do Superpucharu I Edycji PLP, który rozegramy w dniach 10, 17 i 18. Października oraz swego akcesu do Ligi Halowej. Od rozgrywek halowych stworzymy na stałe dwie ligi, w których to będziemy rywalizować w kolejnych latach z awansami, barażami i spadkami.
Informujemy, iż w związku z zapytaniami od kliku drużyn, brakiem czasu przez sezon urlopowy na zebranie składu czy też innymi jeszcze zgłaszanymi do nas kwestiami, przedłużamy czas na zgłoszenia od nowych ekip.
I tak, do Superpucharu można będzie dołączyć zgłaszając swój akces drogą mailową na adres kontakt@podlaskaliga.pl w nieprzekraczalnym terminie do 19.września a do Ligi Halowej – do 31.października. Po 1.listopada nie przewidujemy możliwości kolejnych zgłoszeń do PLP aż do rozpoczęcia II Edycji, czyli okolic marca przyszłego roku.
Jakie korzyści będą udziałem uczestniczących w rozgrywkach PLP drużyn i co jeszcze zaplanowaliśmy w naszych głowach przez kończące się wakacje – będziemy Was informować o tym krok po kroku już od jutra, a że potrafimy wywiązywać się z naszych planów, Ci co w Prologu grają wiedzą doskonale.
Będzie się działo i wiele fajnych niespodzianek Was jeszcze czeka przez nas najbliższy tydzień! 😊

Jednym z wielu sukcesów, które udało się nam osiągnąć w tak krótkim czasie, ale naszym zdaniem najważniejszym jest nasza społeczność. Rywalizację na boisku udało się nam wszystkim świetnie połączyć z duchem fair play, wzajemnym szacunkiem i koleżeńskimi stosunkami. Chyba nie pomylimy się jak stwierdzimy, iż białostoccy piłkarze-amatorzy po latach „odżyli”, na ich usta wrócił uśmiech a piłkarska dusza wypełniła się znów radością z rywalizacji sportowej. Jako Organizatorzy rozgrywek PLP obiecujemy, że każdym swym działaniem będziemy to pielęgnować i jeszcze bardziej utrwalać. Organizacja takiego przedsięwzięcia to nie tylko wynajęcie boiska czy też hali, załatwienie sędziów i opieki medycznej. To nie tylko zebranie „kasy” od drużyn, danie im piłek i pozwolenie im grać. To ogrom pracy włożonej w to, by przy okazji takich rozgrywek było dla ich uczestników wiele wartości dodanych. Jednymi z nich są konkursy z nagrodami od naszych Sponsorów i okolicznościowe, pamiątkowe koszulki dla Strzelców Jubileuszowych bramek zdobytych w naszych rozgrywkach czego dowód załączamy na zdjęciach na naszym Fan Page’u.
Cieszymy się, że nasze rozgrywki wystartowały z tak wysokiego „C” a Wasze uśmiechy, zadowolenie z uczestnictwa i miłe słowa są dla nas największą nagrodą za to co robimy w swym wolnym czasie po pracy zawodowej, którą na co dzień wykonujemy.
Na koniec chcemy pozdrowić wszystkich niedowiarków i złorzeczących na nas i nasz projekt profesjonalnej ligi dla piłkarzy amatorów z Białegostoku i okolic. Dziękujemy za to że jesteście! Naprawdę! Bez Was nie byłoby PLP w takiej oprawie i z takim rozmachem! Obiecujemy i gwarantujemy Wam, że Wasze myśli oraz słowa wypowiadane za naszymi plecami obrócą się w wieloletnią, fantastyczną zabawę na piłkarskich boiskach! Upewniajcie się jak najwolniej o tym, że Podlaska Liga Piłkarska jest projektem na lata. Jesteście naszą motywacją! 😊

Bądźcie z nami! Ten tydzień będzie niezwykle emocjonujący, z finałem piłkarskim w przyszłą niedzielę na Arenie Kluka!