Kolejny nasz krok – gra o Superpuchar! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Kolejny nasz krok – gra o Superpuchar!

Tak jak już wczoraj informowaliśmy, na prośbę kilku drużyn, przedłużyliśmy okres zgłoszeń do Superpucharu I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej do dnia zakończenia Prologu, czyli 19. września.
Zmagania o te widoczne na zdjęciu okazałe trofeum odbędą się w dniach 10 i 16/17. października, oczywiście na Arenie Kluka.
Podczas tych zmagań, kończących nasz pierwszy sezon „Orlikowy”, nie będziemy z jasnych względów nagradzać uczestników indywidualnie, bowiem granie systemem pucharowym i tak krótki czas trwania Superpucharu sprawiają, iż premiować one będą zawodników drużyn, które rozegrają najwięcej meczów. Nagrody będą tylko zespołowe i tylko dla dwóch ekip, które dotrą aż do finału. Przegrany dostanie niejako replikę Superpucharu a Zwycięzca meczu finałowego trofeum główne.
To jednak nie wszystko, bowiem dla zwycięskiej drużyny przygotowaliśmy jeszcze jedną nagrodę zespołową!
Będzie nią 2-dniowy wyjazd Drużyny do Warszawy na XIII Edycję Halowego Pucharu Fanów – jednego z największych i najsilniej obsadzonych turniejów amatorskich w Polsce od lat!
W skład tej nagrody wchodzić będzie przejazd, nocleg dla całej drużyny i oczywiście udział w tych co rocznych 2-dniowych zmaganiach.
Tak więc jest chyba o co walczyć, nieprawdaż? 😊
Dziś o północy dla drużyn uczestniczących w Prologu kończy się „Okienko Transferowe”, za tydzień ruszamy z drugą rundą Prologu a najbliższe dni będą pełne dobrych wiadomości i ciekawych wydarzeń nad którymi pracowaliśmy w przerwie wakacyjnej.
Bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie nasz Fan Page by nic Wam nie uciekło! 😊

Już jutro … Już jutro… HOT NEWS!!! 🙂