OKS Kolejorz Ełk zawalczy na Arenie Kluka! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

OKS Kolejorz Ełk zawalczy na Arenie Kluka!

Drużyna powstała w 2009 roku a w grudniu obchodzić będzie swoje 13-lecie. To jedna z najstarszych ekip w Ełku pod względem istnienia, bo obecnie pod względem średniej wieku to jedna z najmłodszych drużyn w rozgrywkach tamtejszej Master Liga Ełk – Partnerów Ligowych Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.

W ubiegłym roku rzutem na taśmę zajęli 4. miejsce w lidze, a w Pucharze Ełku przegrali mecz o 3. miejsce.. walkowerem 🙂

W zeszłym roku wzięli udział w Zimowym Memoriale pod balonem w Warszawie, gdzie na 100 ekip dotarli do 1/16 turnieju. W tym roku ich osiągnięcia to: faza pucharowa Turnieju Nocnego, II miejsce w turnieju w Piątnicy, wygrane turnieje w Wąsoszu i Borzymach oraz Starych Juchach. W lidze na ten moment są na podium…

Młody zespół, wzmocniony kilkoma starszymi zawodnikami, którzy trzymają go w ryzach. Z miesiąca na miesiąc widać, że zawodnicy coraz lepiej się rozumieją i drużyna duży ma potencjał by w przyszłości wejść na stałe do ełckiej czołówki. Ten turniej to jak mówią sami, szansa aby pokazać się z jak najlepszej strony w regionie mimo sporych osłabień (kilku zawodników ma mecze lub pracę w sobotę) a przede wszystkim cieszyć się wspólnym wyjazdem i integracją, bo jak mówią jest to dla nich najważniejsze.

My, jako Organizatorzy I mistrzostw Polski Północno-Wschodniej Szóstek Piłkarskich cieszymy się z takiego podejścia i do zobaczenia na Arenie Kluka!

Ich motto to przede wszystkim dobra zabawa, wynik zawsze jest na drugim miejscu.

Drodzy Państwo, Drużyna nr.4 – OKS Kolejorz Ełk

Partnerami Mistrzostw są:

Województwo Podlaskie

Podlaski ZPN

Soccer Białystok

33 Krany. Craftb33r Tap Pub