Puchar Marszałka Szóstek – zapowiedź – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Puchar Marszałka Szóstek – zapowiedź

Już za 8 dni prawdziwe święto białostockiej i podlaskiej amatorskiej piłki nożnej na Arenie Kluka!
W niedzielę, 29.10.2023, na obiekcie Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku, zagra po czterech reprezentantów dwóch największych na Podlasiu amatorskich lig piłkarskich, czyli PLP i BLS – Białostocka Liga Sportu – Piłka Nożna a stawką będzie Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Szóstek Piłkarskich.
Przewidujemy dużą ilość atrakcji około turniejowych ale przedstawimy je w kolejnych dniach.
Dziś bowiem czas zająć się tym co lubimy najbardziej, czyli rywalizacją na boisku.
W Pucharze Marszałka osiem drużyn zagra systemem grupowo-pucharowym.
W I rundzie,
w grupie A, która swoje mecze rozpocznie od godz.10:00, zagrają: Mistrz I Ligi Szóstek III Edycji PLP, Rambo (wicemistrz I ligi BLS), Prestige Okna Drzwi i Bramy (Mistrz II ligi BLS) i wicemistrz II Ligi Szóstek III Edycji PLP.
W grupie B, która swe zmagania rozpocznie od godz.12:30 zagrają natomiast: Szymko Team (Mistrz I ligi BLS), wicemistrz I Ligi Szóstek PLP, Mistrz II Ligi Szóstek PLP i Vesta – wicemistrz II Ligi BLS.
Z grup wychodzą po dwa najlepsze zespoły, które zagrają ze sobą mecze półfinałowe: 1 z A – 2 z B i 1 z B – 2 z A.
Przegrani półfinałów zagrają w meczu o III miejsce, natomiast wygrani zagrają w Wielkim Finale, przewidzianym na godz.17:00.
Wszystkie mecze odbędą się w rozmiarze czasowym 20 min., bez zmiany połów gry podczas meczu.
Tuż przed godziną 18:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród najlepszym zespołom i zawodnikom Pucharu Marszałka Województwa Podlaskiego Szóstek Piłkarskich.
Zapraszamy wszystkich chętnych obejrzeć rywalizację najlepszych zespołów dwóch największych lig amatorskich w naszym województwie na trybuny Areny Kluka, 29.10.2023, od godz.10:00!
Ich pojemność zapewni wszystkim chętnym komfortowe miejsce do obserwacji meczów a pogoda? Cóż, na to wpływu nie mamy, jednak zagramy i dużą dawkę piłkarskich emocji kibicom damy! 🙂
Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego odbędzie się dzięki wsparciu Województwo Podlaskie i Podlaskie