Reprezentanci PLP na Mistrzostwa – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Reprezentanci PLP na Mistrzostwa

W dzień losowania grup eliminacyjnych I Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej Szóstek winni jesteśmy przedstawić Wam ostatnie trzy ekipy – reprezentantów Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, która jest niejako Organizatorem nadchodzącej rywalizacji.

Jak na gospodarza przystało – nie będzie tu taryfy ulgowej na boisku dla rywali. PLP wystawia w komplecie najlepszą trójkę zakończonej w niedzielę I ligi Szóstek II Edycji! Czy godnie zaprezentują swoją ligę na doskonale im znanym boisku czy też przyświecać im będzie słynna podlaska gościnność?

Już teraz zapraszamy w sobotę od 10:00 na Arenę Kluka, by wspierać z pojemnych trybun tego obiektu wspomnianą trójkę. A oto i oni:

Drużyna nr.10 – Hurtownia Krokus

Kompleks sportowy SP51 przy ul. Kluka 11a w Białymstoku można śmiało uznać ich domem. To tu, zarówno przed rokiem jak i w II edycji PLP zdominowali rozgrywki Szóstek. Mało tego, w tym roku we wszystkich 13. kolejkach ligowych nie zaznali porażki! Teraz pozostaje im tylko do „Korony PLP” zdobyć Superpuchar i wygrać ligę na hali, ale najpierw to co „Krokusiki” lubią najbardziej – kolejne wyzwanie na Arenie Kluka!

Drużyna nr.11 – Santos Białystok

Ciągle nam do ucha narzekają, że powinniśmy przez cały rok z naszymi rozgrywkami nie wychodzić z hali, że sztucznej nawierzchni nie lubią i nie potrafią za bardzo na niej grać. Marudy z nich okrutne, ale uczą się od najlepszego – ich Prezesa Krzyśka Mojsika. No bo jak inaczej to nazwać, skoro jako tegoroczny beniaminek I ligi zdobyli jej wicemistrzostwo właśnie na sztucznej nawierzchni Areny Kluka? Hala, hala i jeszcze raz hala u nich tylko w głowie. Ale trudno się temu dziwić – kliku z nich łyknęło futsalu na ekstraklasowym poziomie i regularnie oraz z powodzeniem występują w futsalowym Pucharze Polski. Ich grupowi rywale mogą z jednej strony liczyć na fory ze względu na nawierzchnię boiska ale z drugiej strony to przecież wicemistrz I ligi PLP.

Drużyna nr.12 – Adampol Team

Sensacyjni Mistrzowie I Ligi Halowej I Edycji PLP potwierdzili w zakończonej ostatnio Lidze Szóstek swoją przynależność do elity tych rozgrywek zajmując najniższy stopień podium. Dwójka charyzmatycznych Trenerów czy też Opiekunów tej drużyny, czyli jak ich nazwał w Turbo Podlasiaku Bodek – Pan Łysy i Pan Zaczesany, w końcu po wielu latach starań złożyli ekipę zdolną do walki o najwyższe laury. Teraz przed nimi rywalizacja z ekipami z innych lig Polski Północno-Wschodniej. Mamy nadzieję, że jako Drużyna zmobilizują się w nadchodzący weekend i wystawią swój galowy skład, którym zdobyli 3 miejsce w zakończonych rozgrywkach.

Podlaska Liga Piłkarska na Was liczy Panowie!

A już dziś, o godz.18:00, zapraszamy na transmisję losowania grup eliminacyjnych I Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej Szóstek, którą przeprowadzimy na naszym fan page’u.

Partnerami Mistrzostw są:

Województwo Podlaskie

Podlaski ZPN

Soccer Białystok

33 Krany. Craftb33r Tap Pub

Mazurski Browar

Predator Energy Drink

Delikatesy u Chłopców – Zakupy na dowóz