Ruszamy z zapisami do Ligi Halowej III Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ruszamy z zapisami do Ligi Halowej III Edycji PLP!

Liga Szóstek III Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej już za chwilę, za momencik, wkroczy w decydującą fazę, więc od dziś ruszamy z zapisami do Ligi Halowej, poprzedzonej tradycyjną rywalizacją o Superpuchar PLP, którą rozpoczniemy z początkiem listopada!
Co należy zrobić, by się zgłosić? Nic prostszego…
Wystarczy napisać do nas maila na adres:

kontakt@podlaskaliga.pl
,

potwierdzając w nim chęć udziału w Lidze Halowej i podając nazwę swej Drużyny. Na każdego maila odpowiemy niezwłocznie, przekazując dalsze informacje oraz instrukcje co do dalszego, poprawnego przebiegu całego zgłoszenia.
Zapisy potrwają maksymalnie do soboty 30. września lub też do czasu skompletowania wszystkich przewidzianych przez nas miejsc, co ze względu na duże zainteresowanie, które widzimy od nowych drużyn w korespondencjach mailowych, może nastąpić zdecydowanie przed tą datą. O zakończeniu zapisów oczywiście niezwłocznie poinformujemy w naszych mediach.
Oczywiście, pierwszeństwo zgłoszeń mają drużyny aktualnie grające w naszych rozgrywkach, poza dwoma ekipami, które zajmą 15. i 16. miejsca w trwającej obecnie II Lidze Szóstek. One też mogą zgłosić akces dalszej gry w PLP, ale zostaną przesunięte na ostatnie miejsca wśród nowych drużyn, które chcą do nas dołączyć. Minimalnie przewidujemy dla nowych drużyn trzy wolne miejsca. Czy będzie więcej? Okaże się po otrzymaniu przez nas wiadomości od zespołów, które już z nami grają.
Tak więc ZAPRASZAMY do Turnieju Halowego III Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Wspierają nas:
Partner Tytularny – Województwo Podlaskie Podlaskie
Partner Techniczny – Soccer Białystok JAKO Polska
Operatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Promocji Sportu jagiellonia.net