TOP 5, II LIGA, kolejka czwarta – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP 5, II LIGA, kolejka czwarta

Jesteśmy Wam winni TOP’y, by być na czysto w 2023 roku. Bramkami czwartej kolejki zajmiemy się po Nowym Roku – póki co, wróćmy na chwilę do ostatnich, grudniowych potyczek. Dziś pora na II-ligowców :

W bramce, po raz pierwszy przedstawiciel beniaminka – GTS Nowa Wygoda. Pierwsze czyste konto, pierwsze zwycięstwo i pierwsze TOP’y a duża w tym zasługa właśnie golkipera GTS’u – Michała Włodarczyka.

Dobrą formę prezentuje kolejny z beniaminków – Promil, który zaliczył drugie zwycięstwo w sezonie. Wspaniały comeback w meczu z FC Grubassy to przede wszystkim dobra gra Adama Piotrowicza. Oprócz walki na całej długości boiska, zaprezentował dobry przegląd pola i popisał się hattrickiem asyst, dzięki któremu Promil z wyniku 0:2 doszedł do końcowego 3:2.

Rainter miał na mecz z Osmarem wyjść za podwójną gardą, tymczasem Piotrek Sokólski włączył tryb Lenoxa Lewisa ze starcia z Andrzejem Gołotą i pozamiatał towarzystwo. Trzy gole, dwie asysty i końcowy wynik 7:2 na korzyść Raintera – mało kto spodziewał się tego po rewelacyjnym starcie w wykonaniu Osmaru. A Rainter ? No cóż… Jak pokazał ostatni mecz – wiemy, że nic nie wiemy 🙂 Potencjał jest, ale czy tak duży, by powalczyć o coś więcej niż górna połowa tabeli ? Pożyjemy, zobaczymy…

Przed meczem Ramisu z Konceptbudem obstawialiśmy 1:2, skończyło się finalnie na 3:4. Ramis po raz kolejny przegrał jednym golem prowadząc już 3:1. I wtedy wleciał On, cały na czarno – Mateusz Ciereszko. Najpierw w 17 minucie strzelił bramkę kontaktową a dwie minuty przed końcem jego gol okazał się gwoździem do Ramisowej trumny.

Maszyna „Vovki” nie bierze jeńców – miał być hit, wyszedł w sumie kit, bo wynik 2:8 w meczu ZPS’u z INTaF’em mówi sam za siebie. Kolejny znakomity występ w wykonaniu Artsema Astapchyk’a, który tego wieczora ustrzelił 4 gole, do których dołożył jeszcze jedną asystę. Powoli II liga robi się zbyt ciasna dla INTaF’u, który bezdyskusyjnie przewodzi w ligowej tabeli…