TOP 6 kolejki numer 3. – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP 6 kolejki numer 3.

1 LIGA.

Jak witać się z TOP6 to z przytupem, z jakim zrobił to Sebastian Mordasewicz z Aptela. Znakomite interwencje w tak ciężkich warunkach atmosferycznych z – bądź co bądź – faworyzowanym Santosem pozwoliły zgarnąć pełną pulę i sprawić niespodziankę, której nie spodziewał się chyba nawet sam opiekun Aptela. Chapeau bas „Mordeczko„…

Czy to obrońca, czy napastnik ? Nie… to uniwersalny gracz, jakim jest Michał Laskowski. Kolejny mecz, kolejne dwie bramki i spokojny wyjazd na mecz Gródka…Tym razem jego ofiarami okazali się byli koledzy z drużyny – Multicco Group. „Laska” zgarnął MVP meczu Magic Game by Magic Gym, a nagroda czeka na odbiór przed najbliższą kolejką.

Kolejnym, który skarcił swoich kolegów jest popularny „Tuniek” z Hurtowni Krokus – strzelec otwierającej bramki w meczu z 4Technology, z którymi występuje po drugiej stronie miasta. Gol firmówka, przekładanka i strzał po długim słupku. W zestawieniu po raz pierwszy w tym sezonie a gol numer 3.

Latał znowu, ale tym razem to nie wystarczyło do trzeciego z rzędu zwycięstwa. Paweł Orzeł – bo o nim mowa – dwoił się i troił, by poprowadzić Top Auto do kolejnej wiktorii, ale tym razem się nie udało. Jego dobra dyspozycja nie umknęła jednak uwadze koordynatora, który docenił grę Pawła i wybrał go MVP spotkania z Margo Adrenaliną.

Duet napastników tworzą Piotr Ostapowicz z Adampolu oraz Bartosz Wałkuski z Poltanku. Pierwszy z nich swoimi dwoma strzelonymi golami poprowadził zespół spod znaku Hyundai’a do przełamania w meczach z zespołem Znienacka ( wygrana 3:1), drugi zaś skompletował hattricka w typowy dla siebie sposób – przyjęcie, strzał z powietrza i Dr. Bramkarz był bez szans…

2 LIGA

Siwy” wykupił chyba swojemu bramkarzowi abonament w naszym zestawieniu 😊. Kamil Markowski w meczu z Konceptbudem był najjaśniejszą postacią. Niesamowitymi interwencjami ratował swoich kolegów i doprowadzał do rozpaczy przeciwników. Mateusz Adamski i Darek Gołdowski ciągle nie wierzą, że ich strzały nie znalazły drogi do celu.

Pierwszym obrońcą jest Przemysław Popławski z drużyny ZPS Biaform SA. Mimo niesprzyjających  warunków atmosferycznych znakomicie kierował grą defensywną swoich kolegów i pomagał rozbijać ataki grającej z Rozmachem drużyny przeciwnej.

Wojtek Półtorak z Cooltura Taxi jest kolejnym graczem linii defensywnej naszego zestawienia. W meczu z Rainterem udowodnił, że im starszy tym lepszy. Lub im więcej uszkodzeń tym lepiej gra. Jak przyjdzie w kasku to pewnie zagra mecz życia 😊

W ofensywie witamy Krystiana Sokoła z Rajkomu Choroszcz. O jego szybkości przekonali się Koledzy z Boiska. Jednak gdyby tylko szybko biegał to nic by się nie stało przeciwnikom. On dołożył do tego dwie bramki i dwie asysty, znacząco przyczyniając się zwycięstwa.

Z drużyny CEDC Polmos Białystok mamy miejsce dla Damiana Brzezińskiego. Dwa gole i ciągłe nękanie obrony przeciwnika pozwoliły na spokojną wygraną. Na szczególna uwagę zasługuje druga bramka strzelona idealną podcinką nad bramkarzem FC Mońki.

I “last but not least”. Gracz FC KentuckyBłażej Chmielewski. „Enfant terrible” PLP wyróżniał się w meczu z Poler-Art. Czasami tak bardzo, że Kamil Hujda prawie mdlał za linią boczną😊 Jednak dwie bramki pozwoliły uratować cenny remis „Kurczakom”. Zmarnowane sytuacje znakomicie podgrzały emocje tego spotkania, a jak wiemy sport to show 😊