Top 6 rundy wstępnej Superpucharu PLP – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Top 6 rundy wstępnej Superpucharu PLP

No i mamy TOP6 rundy wstępnej Superpucharu.

W bramce Frąckiewicz Piotr z drużyny PTH Maltrans, który skutecznie powstrzymał Konceptbud Marcina Dolidy. Pewne interwencje, dobre sterowanie blokiem defensywnym i „piąteczka” w sprawozdaniu meczowym. Skapitulował tylko raz – w 39′, po strzale Tomasza Gula.

Trzema asystami popisał się kolejny zawodnik który wyróżniał się w ostatnią niedzielę. To Krystian Filipczuk z Poltanku, którego celne podania i wspaniały przegląd pola pomogły w awansie do 1/8 finału.

Dwa gole i koleżeńska asysta wyszły spod nóg Dariusza Andrejczuka, zawodnika ekipy „Koledzy z boiska„, która w przekonujący sposób powstrzymała pędzące kurczaki z FC Kentucky Białystok i melduje się w 1/8 finału.

Gdy masz udział w 50% bramek swojej drużyny i zdobywasz pięć punktów w klasyfikacji kanadyjskiej to po prostu MUSISZ znaleźć się w drużynie tygodnia. Wyczynem takim popisał się Adrian Car z Ramisu, który dwukrotnie pokonał bramkarza Pyskatych a do tego trzy razy wyłożył futbolówkę „FM” dla swoich partnerów z drużyny.

Dr.Gwiazdka, czyli główny dowodzący ekipy „Rudego„. 3 gole i asysta w zwycięskim meczu z FC Białostoczek ( 5:0). Co by nie mówić – gdy jest dostępny, to FC DrTusz gra zupełnie inny futbol – odważniejszy, bardziej efektowny i co najważniejsze – efektywny. Czy w 1/8 finału Kamil Ceckowski znajdzie skuteczny sposób na sforsowanie defensywy Tim’u ?

MVP rundy wstępnej trafia zaś do Mateusza Kondraciuka z Auto Team’u. Strzelec czterech goli w zwycięskim 5:3 meczu z Bestrada Pub Rajkom Choroszcz. Momentami wyglądało to tak, jakby dostając piłkę już wiedział jak zakończy daną akcję. Niezwykły luz, perfekcyjnie ułożone obydwie nogi – oj miło było popatrzeć na grę tego zawodnika. Mają o czym myśleć defensorzy Aptela przed zbliżającym się meczem 1/8 finału z Auto Team’em…