Top’y 11. kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Top’y 11. kolejki

I LIGA :

Michał Janucik – czyste konto, podarowanie oddechu swoim kolegom i możliwość na spojrzenie w górę tabeli. W meczu z Santosem nie brakowało mu pracy. Zachował koncentrację do ostatniego gwizdka i jak pokazał, jest idealnym zastępcą nominalnych golkiperów w TIM’ie.

Damian Bruliński –  rajd, który wykonał przy bramce na 1:0 może być bez dwóch zdań uznany za indywidualną akcję sezonu. Ogromna inteligencja w grze obronnej pomogła na ograniczenie szybkiej gry „Technologicznych”.

Kamil Kupiec – niby twarz dziecka, ale kości czasami przy nim trzeszczą 😊 W meczu z Multicco  „Tuniek” pokazał jednak swoje umiejętności techniczne i skuteczność, prowadząc do cennego zwycięstwa.

Aleks Panasewicz –  gwiazda „meczu z Miśkiem”. Co wyjeździł swoje na parkiecie to jego. Ani drobinki kurzu nie zostało 😊 Dzięki postawie „Aleksika” ważny punkt i walka Bojar o podium wciąż jest realna a „Aleks”  może o tym myśleć przy pysznej kawie.

Piotr Ostapowicz – Jak nie „Turek” to właśnie Piotrek… W meczu z FC DrTusz bramka na „dzień dobry” i druga na „zgaszenie światła” 😊 Do tego ciągle tak mocno stoi na nogach, że niektórzy muszą jeszcze dużo owsianki zjeść, by go przesunąć.

II LIGA

Paweł Sochor – nie miał najłatwiejszego zadania. Przeciwko sobie „Damian Duo” z CEDC i mimo wpuszczenia dwóch bramek zagrał kapitalne zawody. Cenna wybrana Unibepu.

Ilya Savich – w jego przypadku już ciężko cokolwiek odkrywczego napisać 😊 W meczu z Progressem dwie bramki i „pozamiatana” obrona”.

Arek Sosnowski – bramka i asysta w trudnym meczu z ZPS Biaform. Do tego rozpierająca go energia na całym boisku. Dzięki temu Ramis potwierdził zwyżkę formy.

Wojciech Zieliński – już jednemu piłkarzowi o tym nazwisku miało się przestawić w głowie. I tutaj też chyba do tego doszło 😊 Wreszcie „Ziela” przełożył efektowność na efektywność i z trzema asystami przyczynił się do niespodziewanej wygranej z Bajagą.

Damian Górzyński – wszedł w obronę przeciwnika niczym w drzwi do szatni 😊 Gol, asysta i bezproblemowa wygrana nad Promilem. Z taką formą „Rozmachy” mogą śmiało myśleć o miejscu dającym baraż.