Zapowiedź 12. kolejki – I LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź 12. kolejki – I LIGA

Sobota 24/02 – I LIGA

Wiemy już, że bez względu na wyniki sportowe ostatnie miejsce w I lidze zajmie Santos, który ( jak można było się niestety spodziewać) nie przystąpi do kolejnego sezonu a tym samym zajmie ostatnią lokatę w lidze. To powoduje, że do II ligi spadnie bezpośrednio tylko jedna ekipa a druga od dołu będzie musiała rozegrać mecz barażowy o utrzymanie.

15:00 PTH Maltrans Znienacka vs. Multicco Group
Ekipa Wojtka Malinowskiego wciąż ma szansę na walkę nawet o wicemistrzostwo ligi halowej. Dobra forma przekłada się na zdobycz punktową a ostatnie zwycięstwo z faworyzowanym 4Technology sprawiło, że „Brulin” i spółka na nowo uwierzyli, że to może być ich najlepszy sezon w historii PLP. Multicco ugrzęzło w ogonach, obecnie dopiero dwunasta lokata, ale w swojej historri z Maltransem jeszcze nie przegrali. Daje o sobie jednak znać brak Przemka Zaręby, Natana Kryńskiego, czy Tomka Grzebieniaka – ktoś w tej ekipie będzie musiał strzelać gole – pytanie tylko kto ?

15:40 Aptel vs. Adampol Glovis
Dacie wiarę, że w historii występów pomiędzy tymi drużynami Aptel nie zdobył nawet punktu ? Można więc śmiało rzec, że Adampol czeka łatwa i miła przeprawa, bez względu na miejsca zajmowane w tabeli. Te co prawda nie są tak odległe, ale „Dżacek” chyba spisał już ten sezon na straty ? Adampol zaś wciąż walczy, wciąż ma szansę nawet na zwycięstwo, ale „pudło” jest jak najbardziej zasięgu. Czy zobaczymy otwarte widowisko, czy w końcu Aptel sprawi niespodziankę i przełamie niekorzystną dla siebie serię?

16:20 Top Auto vs. Hurtownia Krokus
Można by rzec – mecz o mistrzostwo. Wygrana „Krokusów” daje im zwycięstwo w lidze, bez względu na inne wyniki. Remis być może też jeśli mecz wcześniej Adampol nie zdobędzie kompletu punktów. Tak czy siak to będzie mecz drużyn, które tracą najmniej goli. Mogą być więc szachy, może być „kto strzeli, ten wygra”, ale nudno na pewno nie będzie.

17:00 FC DrTusz vs. M-Fire
Mecz „somsiadów” w tabeli 🙂 Ósmy w tabeli Tusz, kontra dziewiąte M-Fire. Rewanż za pojedynek w Superpucharze ? Wtedy mecz był na niebotycznym poziomie, „Doktorki” leciały na fantazji, ale „Fabisz”show pokrzyżowało im plany. Historia zdecydowanie na korzyść „Zapałek” – same zwycięstwa, zero remisów i zero porażek w spotkaniach z DrTuszem. Czy nadejcie wiekopomna chwila ?

17:40 Bosch Service Tech-Car vs. Santos
Ślub jednego z Santosowców zapewne mocno uszczupli kadrę zdegradowanego, ale wciąż panującego mistrza II edycji PLP. Smutny to koniec tej zasłużonej ekipy, ale wierzymy, że wrócą mocniejsi. W meczu tym faworytem będzie więc Bosch, który staje przed ogromną szansą uratowania I ligi… Cóż to będzie za końcówka obecnego sezonu…

18:20 Vesta vs. CF Bojary
Jedni o życie, drudzy o medale. Gdy pauzuje drugie w tabeli 4Technology, trzecie Top Auto gra z liderującym Krokusem a czwarty Adamnpol z Aptelem, to piąte w kolejności Bojary nie interesuje nic innego jak zwycięstwo w meczu z trzynastą Vestą. Wszystkie atuty mają po swojej stronie, ale należy pamiętać, że Vesta walczy o życie a tacy przeciwnicy zazwyczaj są najtrudniejsi. Mecz z pozoru łatwy i przyjemny dla Arka Gimiera, ale czy taki też będzie ?

19:00 TIM vs. Poltank
Patrząc na terminarz i tabelę to można stwierdzić, że obie ekipy zapewniły sobie właściwie utrzymanie a jedyne o co grają to prestiż i jak najwyższe miejsce w lidze. Trudniejszą końcówkę sezonu mają żółto – czerwoni, ale zarówno jedni jak i drudzy posiadają potencjał na coś więcej niż górna połowa tabeli…

PAUZA : 4Technology