TOPY II KOLEJKI – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOPY II KOLEJKI

I LIGA

Dwa walkowery w drugiej kolejce i to w pierwszej lidze ??
Niespotykane rzeczy…
Taki obrót spraw kazał Nam wybrać dwóch zawodników z jednego zespołu, gdyż fizycznie mamy tylko pięć spotkań z których możemy wybierać…

Tomasz Bartoszuk (M-Fire) – jedyny golkiper z czystym kontem. Pewna gra nogami, spokój, opanowanie i świetne bramkarskie rzemiosło.

Łukasz Samojlik (Aptel) – bramka na 3:2 dająca zwycięstwo w meczu z Poltankiem. Pewny w obronie, bezkompromisowy w ataku, stary, dobry „Samoj” w swoim najlepszym wydaniu.

Michał Leszek Woźniak (Multicco Group) – mecz z PTH Maltrans to istny, taktyczny majstersztyk w wykonaniu spedycyjnych. Bez zmian, bez nominalnego bramkarza, ale Michał z golem i trzema asystami. Można zagrać mądrze i wygrać ? Pewnie, że tak.

Andrzej Aleksiejczuk (M-Fire) – jest orlik, jest i „Kaban”. W meczu z Tim’em zapisał się jako MVP strzelając gola i zaliczając asystę.

Łukasz Skrzypek (Top Auto) – cztery strzelone gole zawsze robią wrażenie – nawet jeśli w drużynie przeciwnej nie wystąpił nominalny golkiper. Koncertowa gra Skrzypka być może wywinduje go wkrótce na duże boiska…

Piotr Ostapowicz (Adampol) – uprzykrzył życie defensorom rywala, którzy w starciach z nim wyglądali jakby nie mieli rozmachu. Gol i kluczowe podanie na minutę przed końcem dopełniły dzieła zniszczenia.

II LIGA

Dwa wyniki 0:0 ? Oj rzadko spotykany rezultat na trawie. Tak było w drugiej kolejce II ligi. Drużyna kolejki przedstawia się następująco :

Marek Jodkowski (Vesta) – co chłop pobronił to jego. Interwencje najwyższej klasy, Osmar i ich kibice przecierali oczy ze zdumienia, gdy „Marecki” po raz kolejny, w tylko sobie znany sposób bronił kolejne strzały. Nota „6” to w tym meczu mogłoby być za mało. Występ doskonały !

Radosław Maciulewski (FC Progress Białystok) – w biało-niebieskich derbach lepsi okazali się zawodnicy Progressu a błyszczał Radosław Maciulewski – strzelec jedynego gola, który dał zwycięstwo tej ekipie.

Patryk Przemielewski (ZPS Biaform SA) – fajny ten Biaform na trawce… fajnie też wygląda „Przemiel” – szybki, mobilny, cały czas pod grą. W meczu z Wiarą Piasta rozpoczął strzelanie ZPS’u a jego zespół wygrał finalnie 5:3.

Mateusz Adamski (Konceptbud) – powrót na II-ligowe salony dał Mateuszowi kolejny bodziec. Główna postać w Konceptbudzie, to on dał sygnał do odrabiania strat. Mecz z Eskularem zakończył z golem i asystą a Konceptbud w swoim premierowym spotkaniu IV edycji zdołał wyszarpać punkt remisując 3:3.

Grzegorz Chyliński (Waleczne Orły) – przyjemnie ogląda się tak szybujące Orły na początku sezonu. Drugi mecz, drugie zwycięstwo a w spotkaniu z GTS’em najlepsze wrażenie pozostawił Grzegorz Chyliński, który popisał się golem i asystą.

Dawid Krzyżanowski (FC Grubassy) – dawno żadnego z „Grubassów” nie widzielismy w TOP’ach – Dawidowi to się udało. Przed meczem z Boschem skazywani byli na porażkę a ku zadowoleniu swoich wiernych kibiców udało się odnieść zwycięstwo. Największa w tym zasługa strzelca dwóch goli – Dawida Krzyżanowskiego. Chciałoby się powiedzieć ” Nice to see Ya” !