Województwo Podlaskie Partnerem Tytularnym III Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Województwo Podlaskie Partnerem Tytularnym III Edycji PLP!

Podlaska Liga Piłkarska narodziła się w sercach rodowitych Podlasian, głęboko zżytych z tym najpiękniejszym dla nas regionem Polski. Przyjezdni od lat zachwycają się niespotykaną w innych częściach kraju fauną i florą, otaczającą nas każdego dnia, bowiem Województwo Podlaskie to malowniczo położony region z wartymi obejrzenia rzekami i jeziorami oraz najmniej zurbanizowany obszar w Polsce. Wyruszając poza granice administracyjne Białegostoku z kolei, raz po raz napotykamy urocze miejscowości, uzdrowiska i sielskie krajobrazy. Na tym obszarze północno-wschodniej Polski są aż cztery parki narodowe, w tym wpisana na listę UNESCO Puszcza Białowieska. Naprawdę, jako Podlasianie mamy czym się szczycić a jako Organizatorzy PLP jesteśmy dumni, iż w takich okolicznościach przyrody stworzyliśmy i prowadzimy z powodzeniem projekt piłkarski, którego docelowym adresatem są podlascy piłkarze – amatorzy.
Przed trzema tygodniami ruszyła już trzecia jego edycja i rzecz jasna, skoro w pierwszym członie nazwy naszych rozgrywek jest nazwa naszego regionu, to nie mogło być inaczej i Województwo Podlaskie nadal pozostaje Partnerem Tytularnym PLP!
Niezmiernie się z tego powodu cieszymy i dziękujemy za nieustanne wsparcie, jakie otrzymujemy od naszego Partnera Tytularnego. Jesteśmy wdzięczni za otwartość na nasze potrzeby i wspólną troskę o rozwój podlaskiej piłki amatorskiej.