11. kolejka – 1.LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

11. kolejka – 1.LIGA

12:00 Rajkom Choroszcz – Santos
Na hali byłby to hit nad hity. Trochę od tego czasu jednak się zmieniło, z Rajkomu zostali podkupieni najlepsi zawodnicy i dziś, to realnie patrząc nie jest drużyna, która powinna zagrozić Santosowi. Ci, pewni swego w dwóch ostatnich spotkaniach zaaplikowali swoim rywalom aż 16 goli tracąc tylko jednego, więc patrząc na ostatnią frekwencję Rajkomu…mogą być kolejnymi ofiarami Mateusza Kondraciuka, który pewnie zmierza po indywidualne wyróżnienia w I lidze…

12:50 PTH Maltrans Znienacka – Poltank
Jedni i drudzy mają swoje problemy – kadry przetrzebione kontuzjami, mała ilość zdobytych punktów i stawka, która coraz bardziej się oddala. Teoretycznie tylko kataklizm mógłby spowodować spadek czy konieczność rozgrywania barażu, a przy dobrych wiatrach można jeszcze o coś w tej lidze powalczyć. Potencjał na pewno wyższy niż zajmowane przez obie ekipy miejsca. Pytanie kto będzie górą ?

13:40 CF Bojary – Multicco Group
Nie ma innej możliwości – Multicco jest zdecydowanym faworytem niedzielnej potyczki z CF Bojary. Arek Gimier nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych graczy i jak sam określił – będą ciężary. „Spedycyjnym” zaś nie robi wielkiej różnicy w ilu przychodzą, czy jest bramkarz między słupkami – póki co jadą jak walec, ku mistrzostwu I ligi…

14:30 Adampol Glovis – Top Auto
Na papierze to chyba najbardziej wyrównane spotkanie tej kolejki w I lidze. Czwarty w tabeli Adampol podejmie piąte Top Auto i jeśli obie drużyny przyjdą w optymalnym zestawieniu to wynik może iść w każdą stronę. Czy Adampol weźmie na lawetę „Opelki”, czy wręcz przeciwnie – to Top Auto zagra koncertowo i włączy się do walki o I-ligowe podium ?

15:20 4Technology – Rainter
Tabela, forma, głębia składu – to wszystko jednoznacznie przemawia za „Technologicznymi”. Nie boimy się tego napisać, ale jeśli nic się nie zmieni w podejściu drużyny Raintera, to szykuje się srogie lanie. Ostatnie kolejki to walkower, gra w niepełnym składzie. Ciężko napisać coś pozytywnego, to może chociaż to, że Grzesio może poprawić sobie statystyki strzeleckie… Albo, że Rainter ma fajne stroje i ogólnie, to fajne chłopaki są i życzymy im powodzenia i wierzymy, że jeszcze pokażą to, czym czarowali w II lidze.

16:10 Tim Aquapomp – M-Fire
„Pompy” w tym sezonie grają naprawdę dobrze i widowiskowo. Konrad Ołowiecki wniósł im mega dużo jakości i świeżości i to właśnie na niego muszą uważać zawodnicy M-Fire. A u nich, jak zawieje… Skład na papierze mega mocny, ale ten sezon pokazał, że papier to jedno a prawdziwe granie to zupełnie coś innego. Według Nas nieznacznym faworytem jest Tim Aquapomp, który w tym sezonie pokazał już kilkukrotnie, że w tej lidze mogą wygrać z każdym.

17:00 Aptel – Hurtownia Krokus
„Liga Aptela, liga Krokusa”… no to w 11 kolejce zagrają między sobą – choć to dziwne, że nie w ostatniej… Historia spotkań jest brutalna dla drużyny „Dżacka” – zero zwycięstw, cztery porażki. Aptel znowu bez Jędrka i ktoś będzie musiał ciągnąć ten wózek. Hurtownia Krokus również ma swoje problemy – kilka kontuzji, „sponsorowanych” wyjazdów… Dziś „Krokusy” nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów jeśli chcą obronić tytuł na „Orliku”. W meczu z Aptelem będą faworytem, ale czy zdołają to przekuć na wynik ?