12. kolejka – TOPY – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

12. kolejka – TOPY

I LIGA : 

Sebastian Gil – Za czyste konto, za spokój w interwencjach i zachowanie pełnej koncentracji przez całe 30 minut meczu. Do tego wyśmienite wznowienia i ważne 3 punkty dla Poltanku.

Paweł Lubowicki – Bramka, asysta to ważne statystyki. Jednak „Luba” znakomicie dyrygował obroną. Było to niesamowicie ważne, gdyż na bramce tym razem nie było „Dawsona”.

Marek Korolewski – cytując klasyka „jedna z najlepszych lewych nóg w biznesie” 😊 Dwie bramki i asysta „Majkela” dały cenne 3 punkty Multicco i utrudniły przeciwnikom walkę o podium.

Robert Krysztopik – podobno zawodnicy Izbiszcz odpoczywają w biegu. Tym razem „Robercik” udowodnił to w barwach Adampolu. Robił „wiatr” i zaliczył niesamowicie ważną asystę na 1:0.

Patryk Fabiszewski – niby lekko flegmatyczny na boisku jednak to tylko pozory. W odpowiednim momencie przyspiesza i robi cuda z piłką. Strzały to już stomatologiczna precyzja 😊 Po meczu z Dr Tusz został liderem strzelców ku ogromnemu zdziwieniu Przemka Zaręby i Adriana Turowskiego, którzy dotychczas przewodzili w tej klasyfikacji.

II LIGA.

Paweł Sochorzaczął trochę mniej krzyczeć i … drugi mecz z rzędu jest najlepszy na parkiecie. Dzięki jego koncentracji Unibep nie zakończył meczu porażką z niżej notowanymi Grubassami.

Piotr Kulik – bramka i asysta dały bardzo cenne zwycięstwo drużyny Mają Rozmach. Do tego dobra gra w obronie i mimo wielu starań „Pjotera”😊 MVP zdecydowanie trafia do niego. Baraże coraz bliżej „Rozmachowców”.

Mark Dumnych – w świetnie zorganizowanej drużynie Intaf-u jest element „brazylijskiego luzu”. I to właśnie ten zawodnik dwoma asystami zasłużył na nagrodę od „Miśka” i może udać się z małżonką na pyszną kawę od naszego sponsora.

Sebastian Radziejewski – 4 bramki nie pozostawiły żadnych wątpliwości w wyborze najlepszego gracza. Obrońcy nie umieli sobie poradzić z jego rajdami. Co ciekawe gra z nimi w innych rozgrywkach więc pewnie znał ich wszystkie słabości. 😊

Tomasz Jasielczuk – Jak trwoga to do „Jasia” 😊 Zabójcza czwarta minuta, w której strzelił dwie bramki odebrała trochę wiary przeciwnikom. Cenne zwycięstwo i ciągła gra o baraż…