Zielarnia Podlaska Sponsorem Srebrnym II Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zielarnia Podlaska Sponsorem Srebrnym II Edycji PLP!

Dziś, przedstawiając naszego nowego Sponsora Srebrnego coś dla ciała, ducha, samopoczucia i zdrowia uczestników zmagań ale także i ich rodzin oraz znajomych.
W dzisiejszych czasach utrzymywanie doskonałego stanu zdrowia możliwe jest między innymi dzięki regularnej aktywności fizycznej, ale też dbaniu o prawidłową dietę czy stosowaniu naturalnych leków, ziół i suplementów.
Zielarnia Podlaska to sklep, w którym znaleźć można naturalne i organiczne produkty. Zaliczamy do nich między innymi żywność, kosmetyki i zioła, naturalne suplementy, środki czystości BIO, przyprawy bez dodatków chemicznych. Asortyment obejmuje ogromny wybór ziół, olei, a także ekstraktów roślinnych czy naturalnych soków. Dzięki 15 letniemu doświadczeniu w branży, wykształceniu biologicznemu i zamiłowaniu do naturoterapii osobom z różnymi dolegliwościami nasz Sponsor Srebrny stara się zaproponować skuteczne kuracje. A największą nagrodą i satysfakcją dla nich jest przywrócenie dobrej kondycji i zdrowia klientów.
Sklep stacjonarny znajdziesz w Białymstoku (Giełda Rolno-Spożywcza przy ul.Andersa 40, lok.92) i Iławie a do zapoznania się z ich bogatą ofertą oraz po zakupy on-line zapraszamy na www.zielarniapodlaska.pl Nasz nowy Sponsor doskonale wpisuje się w dzisiejsze czasy, kiedy świadomość społeczeństwa odnośnie zdrowego odżywiania, suplementacji diety czy innych pro zdrowotnych praktyk rośnie.
Zielarnia Podlaska, dziękujemy za zaufanie i witamy w rodzinie PLP!