Drużyna kolejki – DGW part II – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Drużyna kolejki – DGW part II

Dziś dość nietypowe ustawienie, bo kandydatów mieliśmy właściwie stricte ofensywnych, ale po kolei…

W bramce jedyny golkiper z „6” na koncie po niedzielnych występach – Mateusz Brański z Hurtowni Krokus. Czyste konto w półfinałowym starciu z Top Auto, pewny chwyt, spokój na przedpolu i na linii. Bezbłędny występ a jak trzeba to nie dał się pokonać zawodnikom spod znaku Opla. Mur i ściana nie do skruszenia. Jeden z głównych kandydatów do „złotych rękawic” Prologu PLP.

Przed Nim co prawda typowy napadzior – Patryk Szczukiewicz z Margo Adrenalina, ale jak stawiać kogoś do ” tyłu” to właśnie gościa wyrzeźbionego niczym CR7, którego mało kto jest w stanie zatrzymać w sposób zgodny z przepisami. Więc jeżeli ktoś z tej „szóstki” miałby zabezpieczać tyły, to właśnie Patrykowi zaufalibyśmy najbardziej.

Mariusz Margużewicz z Konceptbudu, strzelec dwóch goli i autor jednego podania kończącego to pierwszy z pomocników. Jego dobra dyspozycja przyczyniła się do okazałego zwycięstwa jego drużyny z Piłkarzami po przeszczepie.

Partneruje mu MVP niedzielnych spotkań – Kamil Korbut z Cescomu Białystok. Zdobywca hattricka po raz kolejny udowadnia, że z Nim w składzie Cescom wygląda o klasę lepiej. Był w ten weekend wszędzie – z tyłu, z przodu, po prawej, po lewej. Wróciła forma, wróciła radość z gry i to widać gołym okiem.

Parę napastników tworzą : Damian Bruliński z Adampolu, jakby standardowo, ale tym razem ” tylko” 2 gole i 3 asysty oraz Przemek Zaręba – najjaśniejsza postać Kabareczi w wygranym meczu z Aptelem ( 3 gole i 1 asysta).