TOP 6 weekendu – part I – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP 6 weekendu – part I

Przed Nami Najlepsi z sobotnich spotkań pierwszej części „podwójnej” kolejki.

W bramce, drugi raz z rzędu Tomasz Bartoszuk z drużyny M-Fire. Kolejny mecz na zero z tyłu w niezwykle ciężkim gatunkowo spotkaniu z Kabareczi. Po raz kolejny bezbłędny występ, świetna gra nogami i wzorowe kierowanie blokiem defensywnym swojej drużyny.

Parę obrońców tworzą Kamil Kupiec z Hurtowni Krokus oraz Paweł Moskal z Fc DrTusz. Popularny „Tuniek” po raz kolejny był najjaśniejszym punktem „Krokusów” w zremisowanym meczu ze Znienacką, w którym strzelił dwa gole i zapewnił swojej drużynie awans do najlepszej czwórki Prologu. „Moskal” zaś to najjaśniejszy punkt „Doktorków” – gdyby nie On, to Pyskaci zdobyliby swoje pierwsze punkty w Naszym turnieju. Gol, asysta i 40 minut jeżdżenia na dupie – Moskal wrócił na dobre w swojej najlepszej wersji.

Dwa gole zdobył również Wojtek Hajduczenia – MVP w meczu KonceptbudLXT Poltank, wygranego przez tych pierwszych w stosunku 6:3. Jeszcze lepszym wynikiem po sobotnim spotkaniu może pochwalić się Jacek Boguszewski z Top Auto, którego hattrick i asysta w znacznym stopniu przyczyniły się do rozbicia 4Technology 7:0 a co za tym idzie – awansu do najlepszej czwórki Prologu.

Bez litości dla swoich byłych kolegów pozostał MVP sobotniej kolejki Damian Bruliński – który w odstępie sześciu minut zdobył 5 bramek ( he, głupio Ci „Lewy” co? ) a w całym meczu dołożył jeszcze dwie asysty. Liczby Brulina od początku sezonu ? Proszę bardzo – 10 spotkań ; 21 goli i 11 asyst. Halo Skauci z klasy Okręgowej ?! Czy Wy dalej tego nie widzicie ??