New-optica Sonsorem Złotym II Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

New-optica Sonsorem Złotym II Edycji PLP!

Kolejny dzień zbliżający nas do inauguracji II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej to przedstawienie kolejnego Sponsora naszych rozgrywek, który wiernie trwa przy nas od samego początku i wspiera nasze działania.
To New-Optica Salony Optyczne Optyk Białystok Badanie wzroku Terapia widzenia – serce optyki działające prężnie od 2010 roku.
Ich celem jest zarażanie miłością do okularów a asortyment, czyli kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych tworzy ponad 3000 modeli w czterech dogodnych lokalizacjach:
– ul. Antoniukowska 56 lok 38,
– ul. Fabryczna 4 lok 0H,
– ul. Waszyngtona 34 lok U5
– ul. Mickiewicza 58 lok 10, Bielsk Podlaski.

Dobierając asortyment pod klienta nasz Sponsor uwzględnia najnowsze trendy mody, kształt twarzy, pigmentację typu urody oraz co najważniejsze – komfort użytkowania. Metamorfmozy klientów sprawiają im najwięcej radości, o czym można się dowiedzieć obserwując ich media społecznościowe. W dobieraniu opraw w salonach specjalizują się wyszkoleni przez Mistrza Świata styliści opraw okularowych a wybierane są one z pełnego portfolio marek modowych takich jak: ALEXANDER MCQUEEN, BOTTEGA VENETA, Celine, Dior, Jimmy Choo, Givenchy, Chloe, Gucci, Tom Ford czy Victoria Beckham. Autoryzacje na Celine, Dior, Victoria Beckham, ALEXANDER MCQUEEN, BOTTEGA VENETA i YSL to prawdziwe perełki w tej branży i skarb, który posiada nasz Sponsor jak jedyny salon w Białymstoku.
W gabinecie optometrystycznym wykonywany jest pełen zakres badań optometrycznych przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu, w kierunku określenia wad refrakcji oka. Dokonywane są tam pomiary właściwości układu wzrokowego wykorzystując nie tylko autorefraktometr – komputer sprawdzający kierunek wady wzroku, ale również szereg szczegółowych testów widzenia obuocznego, wykluczając tłumienie oczu oraz problemy z widzeniem przestrzennym.
Celem New-optica jest wykonywanie badań wzroku nawet najmłodszym, w wieku już od 7 r.ż.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Sponsora Złotego II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.

NEW-OPTICA!