I Bal Mistrzów PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

I Bal Mistrzów PLP!

Jak ten czas szybko leci…
Prawie rok temu, podsumowaliśmy w Supraślu inauguracyjny sezon Podlaskiej Ligi Piłkarskiej a już dokładnie za miesiąc, w primaaprilisową sobotę, spotkamy się w dużym gronie już po raz drugi. Na uroczystej, starannie wyreżyserowanej i transmitowanej w profesjonalny sposób Gali podsumujemy rywalizację w II Edycji PLP. A co się będzie działo po jej zakończeniu??? No właśnie, co po niej?
Zapowiadając 18. lutego naszą Galę, która odbędzie się tym razem w Hotel Santana, pozostawiliśmy Was w serii domysłów na ten temat i dziś uchylamy tego skrzętnie skrywanego rąbka tajemnicy.
Po Gali zaprosimy wszystkich naszych gości na … I Bal Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
W tym roku postanowiliśmy zmienić formułę nieoficjalnego spotkania naszej społeczności i do wspólnej zabawy zaprosić Wasze partnerki. Niech ten Bal, a co za nim także idzie – dobra zabawa u Waszego boku i wśród Waszych boiskowych przyjaciół, będzie dla nich nagrodą za te wyrwane wspólne godziny w weekendy przez cały rok, które spędzacie w większości bez nich na arenach piłkarskich PLP. Niech one same przekonają się i doświadczą tego, w jak świetnym, pozytywnie zakręconym i zgranym towarzystwie ganiacie za piłką co tydzień.
Mamy nadzieję, że ta formuła spotkania integracyjnego naszego środowiska spodoba się jego uczestnikom i za rok spotkamy się na kolejnym Balu Mistrzów Podlaskiej Ligi Piłkarskiej 😊.
Tak jak zapowiadaliśmy przed rokiem w Supraślu, po pierwszym roku rewolucji nastąpiły czasy ewolucji PLP. Nasze pomysły się nie kończą, wciąż staramy się wprowadzać jakieś innowacje do prowadzonych przez nas rozgrywek piłkarskich i stąd też taki właśnie nasz pomysł na zakończenie II Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej. Pomysł na spotkanie, w jakim nasze podlaskie środowisko piłkarzy amatorów jeszcze nie uczestniczyło. Prawdziwy Bal Mistrzów Sportu na Podlasiu! 😊
Tak więc, już za miesiąc – będzie się działo, będzie zabawa…
Prawdziwy Bal na 100 Par, a może i więcej… 😊