Ruszają zapisy do III Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ruszają zapisy do III Edycji PLP!

II Edycja Podlaskiej Ligi Piłkarskiej powoli zmierza ku końcowi i za niespełna miesiąc podsumujemy ją, jak przed rokiem, na uroczystej Gali. Czas więc postawić kolejny krok, co niniejszym też czynimy.
Ruszamy z zapisami do III Edycji, którą rozpoczniemy od Ligi Szóstek i powrotu na „naszą” Arenę Kluka!
Od powstania PLP staramy się stawiać na jakość a nie na ilość, stąd też postanowiliśmy, iż w sezonie 2023/2024 zagramy w dwóch 14-zespołowych ligach, o czym poinformowaliśmy w ostatnim czasie Kapitanów drużyn, uczestniczących w Lidze Halowej. To właśnie oni mają pierwszeństwo zgłoszeń do III Edycji PLP a z obecnie rozgrywaną II ligą pożegna się teoretycznie tylko jeden najgorszy zespół.
Co należy zrobić, by się zgłosić? Nic prostszego…
Wystarczy napisać do nas maila na adres:
kontakt@podlaskaliga.pl,
potwierdzając w nim chęć udziału w III Edycji i podając nazwę swej Drużyny. Na każdego maila odpowiemy niezwłocznie, przekazując dalsze informacje oraz instrukcje co do dalszego, poprawnego przebiegu całego zgłoszenia.
Zapisy do Ligi Szóstek III Edycji PLP, z racji tak małej ilości wolnych miejsc potrwają maksymalnie do niedzieli 19. marca lub też do czasu zgłoszenia się 28. drużyny, co może nastąpić zdecydowanie przed tą datą.
Tak więc ZAPRASZAMY do Ligi Szóstek III Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!
Wspierają nas: