Najlepsi drugiej kolejki halowej. – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Najlepsi drugiej kolejki halowej.

Poniżej przedstawiamy drużyny II kolejki halowej. Najlepsi – po prostu :

Na pierwszy ogień najwyższa klasa rozgrywkowa :

W bramce uwijający się jak w ukropie Norbert Kamieński z FC Dr Tusz. Swoimi udanymi interwencjami pomógł kolegom w nieoczekiwanym zwycięstwie nad Poltankiem. Marcin Szczepanikdo chwili obecnej dziwi się jak to możliwe, że nic nie wpadło ?!


Defensorem w naszym zestawieniu jest nowy nabytek AptelaDawid Gulc. Dwie bramki strzelone przez tego zawodnika pozwoliły jego drużynie wrócić z dalekiej podróży, zdobyć cenny punkt oraz… odzyskać uśmiech na twarzy „Dżacka”.


Janusz Miczejko z Hurtowni Krokus jest kolejnym w Drużynie Kolejki. W meczu z Margo nie dość, że strzelił bramkę po indywidualnej akcji to jeszcze po mistrzowsku regulował tempo gry nie pozwalając rozwinąć skrzydeł przeciwnikom.


Z zespołu 4Technology wyróżniamy Cezarego Chrościckiego. Bardzo aktywny i oddający sporo strzałów w kierunku bramki „Żółto-czerwonych”. Jego gol w końcówce dał jeden punkt i załamał siedzącego na trybunach „TurboBodzia”.


Jako ostatni melduje się Karol Dawidowski z drużyny M-Fire ( nomen-omen po raz pierwszy w historii swoich występów w PLP w drużynie kolejki). Hattrick , asysta i tytaniczna praca w walce z obrońcami Multicco pozwoliły zachować siły jego bardziej doświadczonym kolegom z zespołu. Do tego znakomity pressing na wyprowadzających stanowił dopełnienie perfekcyjnego występu. Pod nieobecność Seby Kozłowskiego to właśnie popularny „Siwy” wziął ciężar gry na swoje wielkie bary ( albo bicki).

W II lidze także wspaniałe występy, które znalazły uznanie w oczach koordynatorów Podlaskiej Ligi Piłkarskiej :

Na mecz z CEDC gracze KS Grabówka wyszli pewni zwycięstwa. Jednak inne zdanie na ten temat miał Zbyszek Tyborowski i swoimi rewelacyjnymi interwencjami pomógł w historycznym zwycięstwie „Polmosowcom”.


W defensywie umieszczamy Patryka Hryckiewicza z Santosu. W meczu z Bestrada Pub Rajkom Choroszcz strzelił 2 bramki , znakomicie napędzał ataki swojego zespołu oraz zaliczył sporo udanych odbiorów.


Tercet graczy ofensywnych otwiera Łukasz Kalinowski z CF Bojary. Dysponujący niesamowitą energią gracz dawał impuls do walki swoim kolegom. Pozwoliło to przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w meczu Fortecą Paintball.


Kacper Mieczkowski z FC Pyskaci jest kolejnym graczem wśród wyróżnionych zawodników tej kolejki. 2 bramki i udane dryblingi napędziły sporo strachu „Kurczakom” z FC Kentucky. Błażej Chmielewski był pod takim wrażeniem jego gry, że tego dnia właściwie był nieobecny na Twiterze… 🙂 Jeśli ktoś nie widział jeszcze popisów Kacpra i innych uczestników „Knyszyńskiego El Classico” może to wciąż nadrobić na naszym kanale Youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=NuDu23KyKEc

The last but not least w naszym zestawieniu jest Arek Cichoński z PTH Maltrans. Zakończył mecz „trzypakiem” oraz ze znakomitą grą na ścianie. Na wyróżnienie zasługuje perfekcyjny strzał z przedłużonego rzutu karnego, przy którym „Masło” mógł jedynie rozpłynąć się w bramce…