Ostatnie TOP’Y III EDYCJI – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ostatnie TOP’Y III EDYCJI

To już jest koniec… Za Nami ostatnia, 15. kolejka turnieju halowego. Pozostały tylko baraże, repasaże i Puchar Marszałka, by godnie uczcić ten wspaniały sezon.

Sobota 16/03 II LIGA 

Paweł Waszczeniuk – gdy mimo straty bramki golkiper zostaje graczem meczu to musi być niesamowity występ. I prawie przez cały mecz przeciwnicy nie mogli znaleźć drogi do jego „świątyni”.

Łukasz Wojdałowicz – pokonać „Pjotera” to sztuka, zrobić to dwukrotnie to już wyczyn. I za to voucher na pyszności od „Miśka”.

Damian Sakowski – cztery bramki w meczu z FC Bajaga nie może przejść bez echa. „Sakoś” do samego końca walczył o prymat wśród strzelców.

Igor Klimuk – hattrick w meczu z Grubassami dał mu koronę najlepszego strzelca wśród drugoligowców.

Łukasz Gąsowski – dwie bramki , asysta i znakomita rozgrzewka przed wyjazdem w puszczę 😊 Z nim drużyna wykazuje progres.

Niedziela, 17/03 I LIGA 

Kamil Kołpak – za kolejne czyste konto i dołożenie cegiełki do przypieczętowania dobrego sezonu 4technology.

Paweł Wilczko – za bramkę i asystę oraz niesamowite wyczucie w defensywie. Do tego znakomite motywowanie reszty zespołu.

Krystian Nartowicz – za dwie asysty w meczu o podium. „Krycha” walczył na całym boisku i walnie przyczynił się do zwycięstwa. Oby na orlik wrócił z lepszym zdrowiem 😊

Radosław Klepacki – talizman „Zapałek”, z nim nie przegrywają. Dwie znakomite asysty spowodowały rysę na niesamowitym sezonie Hurtowni Krokus.

Marcin Pawluczuk – dwoma bramkami i asystą zepsuł pożegnanie Santosu z Podlaską Ligą Piłkarską. My możemy się zastanawiać jak wysoko byłby Poltank gdyby „Cinek” był częściej na meczach.