Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego w Futsalu dla 4Technology! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego w Futsalu dla 4Technology!

Wróćmy jeszcze raz do soboty, bowiem tego dnia naprawdę wiele się działo na hali VI LO.
Pomiędzy repasażami do II ligi a barażem o I Ligę Szóstek IV Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, rozegrany został bowiem już po raz trzeci, a drugi na hali, Puchar Marszałka Województwo Podlaskie drużyn amatorskich.
Tym razem w szranki o to trofeum stanęły cztery drużyn na co dzień rywalizujące w PLP – po dwie najlepsze z obu lig. Można było się spodziewać dominacji drużyn I-ligowych i nawet końcowa tabela tego turnieju może o tym mówić, ale na parkiecie wyglądało to z goła inaczej. Poziom piłkarski tego wydarzenia zaskoczył wszystkich, z Organizatorami włącznie. Wszystkie sześć pojedynków stało na niezwykle wysokim jak na amatorskie granie poziomie i dostarczyły one wielu emocji zarówno uczestnikom jak i zebranym na trybunach kibicom.
Ostatecznie Puchar Marszałka w Futsalu zakończył się zwycięstwem wicemistrza I Ligi Halowej III Edycji PLP, ekipy FC 4Technology Team, któremu udało się w tym turnieju wyprzedzić prawdziwych „Dominatorów” ostatniego roku, czyli Hurtownia Krokus. Najniższy stopień przypadł natomiast ekipie INTaF. Wszystkim uczestniczącym w tym Pucharze Marszałka zespołom, włącznie z Fc Bajaga należą się wielkie brawa za ogromny hart ducha, wolę walki i emocje, które tego dnia wszystkim zafundowały. Zaprezentowany przez nie poziom potwierdził Organizatorom tego wydarzenia, że dobór drużyn był w 100% trafiony.
Gratulujemy Zwycięzcom, Szacunek Pokonanym, widzimy się tym razem w Pucharze Marszałka na zakończenie zmagań „trawiastych”.
Dziękujemy Marszałek Artur Kosicki za możliwość organizacji tych stojących na wysokim poziomie zmagań piłkarskich dedykowanych piłkarzom-amatorom!
Wyniki Pucharu Marszałka Województwa Podlaskiego w Futsalu:
Hurtownia Krokus – FC Bajaga – 1:1
4Technology – Intaf – 2:1
Hurtownia Krokus – Intaf – 4:1
4Technology – FC Bajaga – 0:0
Hurtownia Krokus – 4Technology – 0:1
Intaf – FC Bajaga – 3:1.