Ostatnie TOP’y w II edycji – 1. LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ostatnie TOP’y w II edycji – 1. LIGA

Dziś prezentujemy ostatnie zestawienie „TOP’ów” w 1 lidze :

Jak się nie ma wystarczająco umiejętności to trzeba liczyć na szczęście. W przypadku Damiana Sapiehy w meczu z PTH Maltrans Znienacka nie zabrakło ani jednego, ani drugiego. „Sapieszka” zamurował bramkę Adampolu, a gdy piłka go mijała na przeszkodzie stawały słupki. Znakomity występ bramkarza reprezentacji PLP był tylko potwierdzeniem jego świetnego sezonu.

 Grzesiek Szmurło z 4technology ostatnio obwieszczał, że uwielbia kawę. To chyba wypił jej bardzo dużo, bo zagrał bardzo energetycznie 😊 W spotkaniu z Top Auto miał udział przy wszystkich bramkach swojej drużyny i zdecydowanie przyćmił gwiazdy „Opelków”.

„Dżacek” dał chyba Szymonowi Zawadzkiemu zakaz strzelania brzydkich bramek. W spotkaniu z Cooltura Taxi kolejny raz popisał się atomowymi uderzeniami na bramkę przeciwnika. Do tego znakomita współpraca z Oskarem i Jędrkiem , co pozwoliło na wysoką i pewną wygraną. Nie możemy doczekać się wystepów tego zawodnika na „trawie”…

Robert Krysztopik w pojedynkę wręcz rozstrzelał DrTusza strzelając cztery bramki i asystując przy kolejnych dwóch. Dzięki temu osiągnięciu zdobył tytuł króla strzelców I-ligowych rozgrywek a jego Rajkom pozostał na historycznym, najniższym stopniu podium. To był wspaniały sezon Panie Krysztopik !!

Gdyby szukać gracza, który jest największym przeciwieństwem Krzyśka Mojsika w Santosie to zdecydowanie byłby to Marcin Jamiołkowski 😊 No wiecie… cichy, grzeczny i spokojny 😊. Jednak gdy zaczyna grać – przemawia mocniej niż słowami. Trudny do upilnowania i w meczu z Hurtownią Krokus swoją szczęśliwą bramką podciął skrzydła przeciwnikom i rozstrzygnął batalię o mistrzostwo I ligi.