Ostatnie TOPY w lidze drugiej – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ostatnie TOPY w lidze drugiej

Niby spokojna wygrana 2:0, a bohaterem został bramkarz zwycięzców. Piotrek Biełasz z Mają Rozmach wykazał się nie lada umiejętnościami w spotkaniu z Intaf. Kilkukrotnie doprowadzał do rozpaczy białoruskich przeciwników. Do tego co pokrzyczał to jego 😊 Kiedyś musimy zrobić pojedynek na decybele „Pjoter” vs „Timo” 😊


Zestawienie TOP bez przedstawiciela Poltanku to bardzo wyjątkowe wydarzenie. Tym razem tak się nie stało. Za defensywę będzie odpowiadał Mariusz Wasilewski. Znak rozpoznawczy – spodnie dresowe, puszka coli i pozytywne nastawienie 😊 W meczu z Poler-Art bramka i trzy asysty.

Kontsavy Artsiom z Raintera wykazał się skutecznością w meczu z CF Bojary. Mecz decydujący o bezpośrednim awansie dla jego drużyny zakończył dubletem. Przy okazji pomógł bardzo mocno Piotrkowi Sokólskiemu zamieniając jedno z jego podań na bramkę i tym samym wciągając go na „pudło” wśród najlepiej asystujących.

Mateusz Kraszewski z CEDC Polmos swoim dubletem wymiernie przyczynił się do zwycięstwa nad Wiarą Piasta II. „Polmosowcy” w tym sezonie zmienili konstrukcję drużyny i rozłożyli akcenty na kilku graczy. Teraz było przetarcie i wydaje się, że na orliku może to przynieść wymierny efekt.

Na szpicy były „Dzik” czyli Przemysław Popławski z ZPS Biaform. W meczu przeciwko Veście dokonał prawie niemożliwego, czyli przyćmił w ataku swojej drużyny Tomka Jasielczuka 😊 Dwie bramki i asysta przekonały do gwiazdki od koordynatora.