Podsumowanie II LIGI – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Podsumowanie II LIGI

BESTRADA PUB RAJKOM CHOROSZCZ – FC PYSKACI 12:2

W samo południe niczym rewolwerowcy spotkali się gracze obu drużyn spoza Białegostoku. Tylko strzelanina była nierówna, ponieważ jedni zabrali ze sobą tylko zardzewiałego colta zaś drudzy cały dostępny arsenał😊.  „Rajkomowcy” po zimowych transferach z dużych boisk grają znakomicie i naprawdę mogą żałować pogubienia punktów na początku rozgrywek przez co nie udało im się awansować do grupy mistrzowskiej. W zespole Pyskatych jasnym punktem jest kolejny mecz z golem Mateusza Komarowskiego. Godna uwagi regularność.

RAMIS – KS GRABÓWKA OLD BOYS 0:1

Mecz, który zapowiadany był jako pojedynek czołowych strzelców ligi. Jednak tym razem ani Bartek Łapka, ani Tomek Jasielczuk nie wpisali się na listę strzelców. „Oldboje” zaliczyli wreszcie tak długo oczekiwane przełamanie w czym duża zasługa świetnie broniącego Mateusza Uścinowicza. Banda „Siwego” po tym meczu może wrócić do pierwotnej nazwy, ponieważ ostatnio bliżej im było do „Remis”😊

FC KENTUCKY – CEDC POLMOS BIAŁYSTOK 2:4

Kiedy „Kurczaki” zaczęły łapać wiatr w żagle to otrzymali niespodziewany cios. Z powodów formalno-organizacyjnych nie mogli skorzystać z pomocy najlepszego w styczniu Kamila Zimnocha. . Kentucky bez swojego „Chilaverta” nie mogli w pełni zaprezentować swoich umiejętności, bo musieli się skupić na chronieniu własnej bramki. „Polmosowcy” znakomicie to wykorzystali dzięki dobrej grze Damiana Brzezińskiego i Krzysztofa Korzunowicza. „Błażejek” dwoił i się i troił, by punktami uczcić urodziny Kamila Hujdy. Niestety musiał szukać innego prezentu. Przy tej okazji od społeczności PLP wszystkiego najlepszego Kamil ! 😊

SANTOS – FORTECA PAINTBALL 6:2

Byliśmy bardzo ciekawi jak Santos zareaguje na odpadnięcie z Pucharu Polski w futsalu. W poprzedniej kolejce nie było im to niestety dane. W meczu z Fortecą Paintball pokazali wszystko z czego są znani. Szybkie i kombinacyjne akcje siały popłoch w obronie przeciwników. Jedyne emocje były na samym początku, kiedy bramkę w 2 minucie strzelił niezawodny Paweł Lewandowski.

CF BOJARY – COOLTURA TAXI 8:0

Przed meczem zapowiadaliśmy wyrównane spotkanie. Wygrana chłopaków z Bojar nie jest niespodzianką, jednak rozmiary tego zwycięstwa już jak najbardziej tak. Czy tak wysoka porażka „Taksówkarzy” jest efektem dużej ilości nocnych kursów czy rewelacyjnej gry duetu Puchajda&Kalinowski. Oglądanie współpracy tej dwójki to czysta przyjemność i jeśli dalej utrzymają taką dyspozycję to wielce prawdopodobne będzie oglądanie ich popisów w lidze wyżej.

PTH MALTRANS – KONCEPTBUD 2:3

Ten mecz był klasycznym spotkanie o 6 punktów. Oba zespoły rywalizują o miejsce barażowe. Wygrany tej rywalizacji zyskiwał przewagę w wyścigu o awans. Opiekunowie drużyn podeszli poważnie do tej konfrontacji i udało im się zebrać liczne i jakościowe kadry. Jako pierwsi bramkę strzelili gracze Maltransu. Jednak wtedy piąty bieg włączył Darek Gołdowski. Bramka, asysta i znakomita gra pomogły w odniesieniu bardzo cennego zwycięstwa.