Program Dnia Finałowego Prologu – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Program Dnia Finałowego Prologu

Dziś dopięliśmy już wszelkie formalności i szczegóły odnośnie 19. września.
Tego dnia, po raz pierwszy rozdamy puchary, statuetki i nagrody rzeczowe najlepszym drużynom i zwycięzcom klasyfikacji indywidualnych a tych u nas sporo.
Jak zwykle staraliśmy się by Wasza wizyta na Arenie Kluka była udana i byście mogli z niej wyjść z bananem na ustach. Ale to będzie dzień szczególny dla nas nie tylko ze względu na rozdanie nagród. Chcemy wspólnie z całą społecznością grających w PLP i ich rodzinami wesoło spędzić ten dzień. By się na pojemnych trybunach Areny Kluka Wam nie nudziło postaraliśmy się o kilka niespodzianek towarzyszących temu wydarzeniu.
Zaczniemy od meczu o III miejsce Prologu, który odbędzie się o godz.13:00. Po nim zaprosimy Was do zabawy na murawie w piłkarskie „Kółko i Krzyżyk” (sami jesteśmy ciekawi czy Was ona zainteresuje). O godz. 14:45 odbędzie się Mecz Finałowy a o 16:00 rozpocznie się uroczyste rozdanie nagród za Prolog, które zaszczyci kilka zacnych osobistości, w tym również i z Polski. Dzień Finałowy o godz.17:00 zakończy i uświetni pierwszy oficjalny mecz Reprezentacji PLP z Reprezentacją Master Ligi Ełk. Cieszymy się z nawiązania z nimi współpracy a 19. września na Arenie Kluka zrobimy wspólnie pierwszy krok do miejmy nadzieję wieloletniego wspólnego działania ku rozwojowi piłki amatorskiej w naszym regionie.
Pomyśleliśmy też o Waszych kubkach smakowych! Przez cały czas trwania Dnia Finałowego aż do ostatniego klienta zadba o nie Food Truck „Tłusta Kaczka”. Będą nie tylko burgery czy tortille z kaczuszką ale też uwielbiane przez dzieci frytki czy też inne przekąski. Napoje zimne i gorące również tam będą do Waszej dyspozycji. Te 5 godzin przy Kluka spędzimy przy dobrze dobranej do takowej imprezy muzyce a o to jak i prowadzenie Dnia Finałowego zadba nasz Konferansjer – Adam Neczyperowicz.
Do dyspozycji będzie również nasza okazała ścianka reklamowa na tle której będzie można sobie zrobić zdjęcie albo zdać się na umiejętności naszych profesjonalnych fotoreporterów.
Jak widzicie, przez te 600 minut cały czas na Arenie Kluka będzie się dużo działo.
19. września zapraszamy nie tylko tych, którzy zagrają tego dnia swe mecze ale również pozostałych uczestników Prologu czy też wiernych kibiców. Zapraszamy całymi rodzinami bo i dzieciaki mogą skorzystać z bogatej infrastruktury sportowej okalającej nasze boisko!
Bądźcie z nami tego dnia, zróbmy hałas oraz pozytywne wibracje jakich białostocki światek piłkarzy amatorów jeszcze nie widział i niech to będzie taka mała nasza integracja przed przyszłoroczną Galą I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej!

ZAPRASZAMY!!!