Zapowiedź kolejki – grupa E – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź kolejki – grupa E

Wracamy na Arenę Kluka !!

Już w najbliższą niedzielę wznawiamy Nasze rozgrywki. Przed Nami druga runda Prologu a rozpoczynamy je zmaganiami w grupie E.

Pierwszym spotkaniem będzie pojedynek Poltanku z Adampolem. Sąsiedzi w tabeli ( 3 miejsce vs. 2 miejsce) – obydwie drużyny, które wzmocniły się w przerwie między rundami. Zapowiada się ciekawy bój. Jak poradzi sobie Damian Bruliński w nowej drużynie ? Czy podrażniony Adampol pokaże, że w kolejnych turniejach będzie walczył o najwyższe laury ? Czym odpowie Poltank ? Czy tak jak w pierwszej rundzie duet Wałkuski-Pisiński będzie postrachem bramkarzy rywali ? Zapraszamy o godzinie 12:00 !

Margo Adrenalina, czyli największe zaskoczenie „in minus”, jeden z faworytów Prologu, który finalnie nie dostał się do najlepszej ósemki zmierzy się z Konceptbudem, który również miał chrapkę na grupę mistrzowską. Obie ekipy musiały obejść się smakiem, ale jak widać po ruchach transferowych – zmotywowało to ich do działania. Przed pierwszymi meczami w grupie E w lepszej sytuacji są Ci pierwsi, więc Konceptbud musi ten mecz wygrać, by utrzymać kontakt z czołówką.

O godzinie 13:40 o pierwsze punkty w Prologu powalczą zaś FC Pyskaci, którzy solidnie przepracowali okienko transferowe. Najbliższy weekend pokaże, czy owe ruchy okażą się realnymi wzmocnieniami. Ich rywalami będzie Cescom Białystok, który także nie próżnował podczas letniej przerwy. Na papierze faworytami wydają się być Ci drudzy, ale wszystko zweryfikuje Arena Kluka. Cescom, czy Pyskaci ? Czy będzie to historyczna data w kalendarzu Podlaskiej Ligi Piłkarskiej ??

Niezwykle ciekawie zapowiada się kolejne spotkanie w którym naprzeciw siebie staną drużyny Piłkarzy po Przeszczepie oraz Fc Dr.Tusz. Beniaminkowie amatorskich rozgrywek rozpoczynają drugą rundę z trzema oczkami na koncie, zaś „doktorki” mają w dorobku o jeden punkt więcej. Wygrana którejś z drużyn pozwoli nawiązać walkę z górną połową tabeli grupy E, przegrana zaś może na dłużej spowodować ugrzęźnięcie na mieliźnie tej grupy.

Ostatnia para to pojedynek „RR” – czyli Rajkom Choroszcz kontra Ramis. Wszystkich kibiców ciekawi, jak zaprezentują się Ci pierwsi bez swojej gwiazdy z pierwszej fazy – Damiana Brulińskiego, który zasilił szeregi Adampolu Glovis. Czy jego obowiązki rozłożą się po równo na kilku zawodników, czy może ktoś weźmie ciężar gry na siebie ? Ramis na pewno stać na zwycięstwo w tym spotkaniu a poprowadzić ma ich ku temu Damian Łokić, który jest jednym z objawień naszego turnieju.

Przypominamy, że organizatorzy PLP nie śpią i każdy mecz obserwują z ogromną uwagą, bowiem właśnie teraz rozpoczynają się decydujące mecze, które pomogą wyłonić reprezentantów Podlaskiej Ligi Piłkarskiej, którzy w finałowy dzień 19.09.2021 zmierzą się z reprezentacją Master Ligi z Ełku.

Do zobaczenia na Arenie Kluka ! Tęskniliśmy za Wami ! Mamy nadzieję, że Wy za Nami także !