Ruszyły zgłoszenia do Superpucharu i Turnieju Halowego II edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej !! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Ruszyły zgłoszenia do Superpucharu i Turnieju Halowego II edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej !!

W związku z dużą ilością zapytań kierowanych do Nas odnośnie dołączenia do Podlaskiej Ligi Piłkarskiej niezmiernie miło nam poinformować, iż z dniem dzisiejszym ogłaszamy nabór drużyn do Ligi Halowej II Edycji PLP, którą poprzedzi walka o Superpuchar’2022 ( na parkiecie VI LO) – jako przedsmak i rozgrzewka przed długim sezonem halowym.

Pierwszeństwo zgłoszeń – wszystkie drużyny obecnie grające w Lidze Szóstek ;

Ilość wolnych miejsc – ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy⏳. Wygląda na to, że mniej niż zainteresowanych wstępnie drużyn…

Czas przyjmowania zgłoszeń – do wypełnienia wszystkich przewidzianych wolnych miejsc o czym poinformujemy w oddzielnym newsie.

Jak zgłosić drużynę do rozgrywek PLP?

Ślemy maila na adres: kontakt@podlaskaliga.pl tytułując go „Zgłoszenie drużyny” a w treści maila napisać: „Zgłaszam drużynę XYZ do Superpucharu i Ligi Halowej II Edycji PLP”. W odpowiedzi od nas otrzymacie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i wszystkie informacje odnośnie dalszej części proceduralnej do wykonania.

Na koniec prośba do wszystkich 26. grających w Lidze Szóstek ekip o jak najszybsze zgłoszenie swego dalszego uczestnictwa w PLP, by nie blokować ewentualnym dostępnych miejsc dla nowych drużyn.

Po dość obfitym okienku transferowym nasza skrzynka mailowa jest już w pełni gotowa na przyjęcie Waszych zgłoszeń, tak więc do dzieła Drodzy Kapitanowie/Opiekunowie Drużyn!