To już jutro! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

To już jutro!

Ostatni turniej w ramach I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej czas zacząć!
Punktualnie w południe zabrzmi gwizdek sędziów na Hali Sportowej VI LO przy ul.Warszawskiej w pierwszym ze 193. zaplanowanych w Turnieju Halowym pojedynków.
By dobrze się do startu rywalizacji w dwóch ligach PLP mamy dla Was kilka niezbędnych informacji regulaminowo – organizacyjnych:

1. Prosimy wszystkich uczestników o dokładne zapoznanie się z przepisami gry w Futsal, które znajdziecie na naszej stronie pod adresem:
https://podlaskaliga.pl/regulamin-rozgrywek/ – Paragraf 4 „Przepisy gry”
Zaszło trochę zmian w przepisach futsalowych i są dodatkowo wprowadzone trzy wyjątki wprowadzone specjalnie pod nasze rozgrywki a dotyczą one: czasu gry, fauli kumulowanych i możliwości wzięcia jednej 1-minutowej przerwy w grze podczas trwania meczu.
Zachęcamy do zapoznania się z tymi przepisami by już podczas trwania meczów nie było żadnych niejasności.

2. Wejście na halę jest bezpośrednie a znajduje się ono z tyłu budynku szkoły, od strony Al.Piłsudskiego vis a vis mostku na Białce. (nie dobijamy się do głównego wejścia do szkoły!)

3. Auta parkujemy wszerz posesji szkoły na ul.Kościelnej na wyznaczonych miejscach parkingowych, podobnie też wzdłuż ul.Warszawskiej. Można też korzystać z miejsc parkingowych na ul.Kościelnej po drugiej stronie Al.Piłsudskiego.
– w związku z bardzo małą ilością miejsc parkingowych z tyłu szkoły przy hali oraz trwającą tam budową, prosimy o nie wjeżdżanie tam autami. Miejsca tam są zarezerwowane dla obsługi Turnieju, sędziów i opieki medycznej a jest ich uwierzcie nam bardzo mało. Musi też być zachowana drożność dojazdu do hali dla ewentualnej służby medycznej, czego mamy nadzieję nie doświadczyć ani razu podczas trwania całego Turnieju.

4. Kapitanowie bądź przedstawiciele drużyn proszeni są o pojawienie się na hali najpóźniej pół godziny przed swoim meczem i zameldowanie się przy stoliku Koordynatora w celu pobrania kluczy od szatni, protokołu meczowego i zdania druków RODO wypełnionych przez zawodników, którzy dotąd jeszcze nie zagrali w naszych rozgrywkach.

5. Wszystkie nowe drużyny, które nie grały w Prologu szczególnie prosimy o punktualność, gdyż przed meczem chcemy zrobić im na ściance zdjęcia grupowe i indywidualne.
To samo tyczy się osób, które nie miały jeszcze przyjemności spotkania face to face z naszymi fotografami i brakuje zdjęcia w ich profilach na naszej stronie. 😊

6. Przypominamy o konieczności wypełnienia druków RODO przez zawodników, którzy jeszcze nie zadebiutowali w PLP. Bez ich podpisania żaden z nich nie może uczestniczyć w meczu swej drużyny!

7. Każda drużyna przy stoliku Koordynatora „Meczowego” przed swoim meczem otrzyma specjalną kartkę, którą może wykorzystać podczas jego trwania do wzięcia 1-minutowego czasu. By takową przerwę w grze wykorzystać, kartkę tą Opiekun drużyny musi przekazać Koordynatorowi po podjęciu takowej decyzji.

8. Prosimy drużyny o zachowanie czystości w szatniach, na trybunach i ławkach rezerwowych oraz uprzątnięcie po swoim meczu wszystkich butelek po napojach.

9. Zapraszamy na pojemne trybuny VI LO wszystkich chętnych, jednocześnie informując o zakazie spożywania napojów alkoholowych jak i palenia e-papierosów (o normalnych papierosach nie piszemy bo wiadomo, że takowych w publicznych pomieszczeniach zamkniętych od lat się nie używa) 😊

10. Każda drużyna wychodząca z szatni na mecz zamyka ją a kluczyk od niej trzyma ze sobą. Zdaje go Koordynatorowi dopiero po wyjściu wszystkich kolegów.

11. Oficjalną piłką meczową Turnieju Halowego I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej będzie JOMA FIFA GRAFITY II.
Jeśli któraś z drużyn jeszcze jej nie posiada to zachęcamy do zakupu po bardzo atrakcyjnej cenie u naszego Sponsora Technicznego – Salon Sportowy SOCCER.
Nie zapewniamy piłek do rozgrzewki!

Jako Organizatorzy jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze uwagi, spostrzeżenia i sugestie odnośnie organizacji tego Turnieju Halowego jak i całej Podlaskiej Ligi Piłkarskiej.
Będziemy do Waszej dyspozycji na hali przez cały czas trwania rozgrywek, a kto nas jeszcze nie zna to łatwo wyłapie z tłumu i rozpozna po naszych „strojach służbowych”. 🙂

Życząc dobrej zabawy z poszanowaniem zasad fair play, samych pozytywnych wrażeń jak i wielkich piłkarskich emocji, widzimy się już od jutra w hali VI Liceum Ogólnokształcącego przy ul.Warszawskiej!