TOP’y ostatniej kolejki rundy zasadniczej – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOP’y ostatniej kolejki rundy zasadniczej

1 liga

Najlepszym bramkarzem nominowaliśmy Mateusza Timoszuka z drużyny Poltank. Nie po raz pierwszy i zapewne nie po raz ostatni „Timo” swoimi interwencjami powstrzymywał przeciwników. Gracze TIM Aquapomp kilkukrotnie już podnosili ręce w z radości myśląc, że piłka jest już w siatce. Po meczu otrzymaliśmy informację , że od pewnych wibracji są pęknięcia stropu. Więc „Timo” troszkę ciszej 😊

Za grę defensywną będzie odpowiadał Mateusz Koc z Multicco Group. Znakomicie wybijał z głowy atakowanie graczom FC Dr Tusz. Kiedy „Doktorki” zmęczyły się już nieefektywnym atakowaniem „Kocyk” znakomicie odnalazł się pod bramką przeciwnika i dwukrotnie pokonał Norberta Kamieńskiego.

Pierwszym graczem formacji ofensywnej jest Patryk Szczukiewicz z Margo Adrenaliny. Złość na brak skuteczności w meczu z Adampolem czy może reprymenda od szwagra 😊 spowodowały , że „Patrykos” w meczu ze Znienacka błysnął formą. Gol i dwie asysty pomogły w przekonującym zwycięstwie i awansie do TOP 6 pierwszej ligi.

Jacek Boguszewski z Top Auto w meczu z M-Fire również zasygnalizował powrót do dobrej formy i tanecznym krokiem melduje się w najlepszej piątce 1 ligi. Finezyjne podania czy umiejętność utrzymania piłki w otoczeniu przeciwników to jego znaki firmowe. Szczególnie asysta przy drugiej bramce Tomka Borawskiego – „palce lizać”. „Zlatan” czerpie z karate – tutaj widać, że taniec też w futsalu nie przeszkadza 😊.

Ostatnim w naszym zestawieniu jest Piotrek Dąbrowski z Hurtowni Krokus. W meczu z 4Technology błysnął skutecznością zaliczając hattrick’a. Jego umiejętność przyjęcia piłki z przeciwnikiem na plecach jest znana wszystkim i ciągle nikt nie znalazł na to recepty. „Krokusy” cieszą się, że skupił się na strzelaniu, a nie podaniach w materac 😊…

2 liga

Patryk Jackowski z Bestrada Pub Rajkom Choroszcz, czyli drużyny o najdłuższej nazwie w lidze 😊 został najlepszym bramkarzem w tej kolejce.  W spotkaniu z faworyzowanym Konceptbudem niejednokrotnie musiał wykazać się najwyższymi umiejętnościami. Do znakomitych parad dokłada też ekspresyjne  instruowanie obrońców i wreszcie miejsce w drużynie kolejki.

Jeśli nominujemy kogoś z FC Kentucky przyzwyczailiśmy się do innego nazwiska. Jednak teraz miejsce Kamila Zimnocha w zestawieniu zajął Norbert Wiński. Uprzykrzał życie napastnikom Cooltury Taxi, a kiedy trzeba było – zaskoczył celnym uderzeniem ich bramkarza.

Jako pierwszy  w formacji ofensywnej ląduje Kamil Cimoch z Fortecy Paintball. W meczu z Pyskatymi może nie postrzelał, ale jako dobry organizator dostarczył kulki kolegom do karabinków😊. Jego dwie asysty dały spokojne zwycięstwo i upragnione miejsce w górnej połówce tabeli.

Przyzwyczailiśmy się, że jak Ramis to ostatnio lądował tutaj Bartek Łapka. Jednak transmisja na kanale YT zmobilizowała do lepszej gry Arka Sosnowskiego. Jego dwie bramki i asysta pomogły w uzyskaniu cennego remisu z mocną drużyną PTH Maltrans.

Adam Puchajda z CF Bojary ma już chyba wykupiony abonament na obecność w zestawieniu TOP 5 kolejki. W meczu z KS Grabówka pod nieobecność Łukasza Kalinowskiego wziął ciężar gry na siebie. Dwie bramki pozwoliły na wyszarpanie zwycięstwa i powiększenie przewagi wśród najskuteczniejszych strzelców 2 ligi !