TOPY V. kolejki – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

TOPY V. kolejki

Nie byliście zbyt wylewni odnośnie TOP’ów. Kreatywność level low, przesilenie wiosenne ? Ponad połowa zawodników nie dostała od Was żadnego feedback’u… Smutne, ale prawdziwe.

I LIGA 

Timoszuk Mateusz (Aptel) – turecki kebab czyni cuda. Szach i MATeusz Timoszuk skutecznie zatrzymał siłę ofensywną CF Bojary. Czyste konto, szczególnie w I połowie to zdecydowanie zasługa wypoczętego „Timo”.

Urynowicz Krzysztof ( Hurtownia Krokus) – kolejny wczasowicz, który powrócił na V kolejkę i… od razu ustrzelił „dublecik” niczym w cypryjskim barze. Złośliwi twierdzą, że dołożył nogę i głowę do „pustaczka”, ale przecież golkiper TIMU gdzieś tam był…

Szmurło Grzegorz (4Technology) – MVP meczu z „Miśkiem” – można by rzec – że łasy na pyszną kawkę, bo w meczu kolejki zostaje najlepszym zawodnikiem nie po raz pierwszy. Cudowny gol, tysiąc wypowiedzianych słów podczas meczu i tytuł MVP powinny mu zapewnić miejsce na prestiżowej liście „trzydziestu chłopa”.

Sakowski Damian (FC Bajaga) – 2g

Woronowicz Wojciech (M-Fire) – 3g

Kryński Natan (Multicco Group) – 3g+1a

II LIGA

Tutaj odzew społeczności był „ogromny”…

Łapiński Artur (Hanbud) – jako, że z Łap to łapał wszystko wiadomo. Oprócz tego, że łapał to jeszcze pokazał swój siatkarski kunszt… A w pierwszej połowie wybronił swojej drużynie mecz.

Stryjecki Artur ( Waleczne Orły) – 3g+1a

Oleksii Kovalov (Vesta) – 3g

Twardowski Marcin (Wiara Piasta II) – 3g

Jasielczuk Tomasz (ZPS Biaform SA) – 3g

Chilmon Damian (CEDC Polmos BIałystok) – 3g+2a

Dziękujemy za uwagę.