Transmitujemy.pl Partnerem Gali I Edycji PLP! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Transmitujemy.pl Partnerem Gali I Edycji PLP!

Niniejszym chcielibyśmy przedstawić Partnera naszej Gali, która przypomnijmy odbędzie się w Pięć Dębów w sobotę, 09. kwietnia.Poznaliście już nas chyba dobrze i wiecie, że staramy się w PLP podchodzić do wszystkiego na tyle profesjonalnie na ile potrafimy. Gala I Edycji Podlaskiej Ligi Piłkarskiej jest dla nas najważniejszym wydarzeniem w całym roku a o pełni profesjonalny jej przebieg zadba nasz nowy Partner – firma Transmitujemy.pl!
Transmitujemy.pl – produkcja tv i streaming to producent TV, wideo oraz streamingu a także obsługi multimedialnej wydarzeń.
Na rynku działają od 2013 r. jako jedna z pierwszych firm tej branży w Polsce, a tworzą ją ludzie w przeszłości pracujący w Jagiellonii Białystok. Od kilku lat wymieniani są jako jedna z topowych firm produkcyjnych w Polsce.
Mają za sobą ponad 500 zrealizowanych wydarzeń online, ponad 400 rejestracji i setki realizacji typowo reklamowych.Działają głównie na rynku polskim (Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Poznań, Katowice) gdzie pracowali dla takich marek jak: T-Mobile, Facebook Polska, Coca-Cola, Deloitte, HP, Hilti, Lexus, Mercedes, Polskie Sieci Energetyczne, Nowy Teatr (największy w Polsce streaming z teatru), Ośrodek Przetwarzania Informacji czy Budimex. Nie zapominają też o miejscu skąd się wywodzą tj. Podlasie, gdzie można ich spotkać na realizacjach dla takich firm jak AC S.A, Pronar, Unibep, Izba Przemysłowo-Handlowa, Białostocki Ośrodek Kultury, Podlaski Instytut Kultury, Unicell Poland czy Muzeum Pamięci Sybiru.Jako lider branży na Podlasiu, Transmitujemy.pl są wszędzie tam gdzie dzieje się coś dużego w regionie. Chociażby finał konkursu Podlaska Marka, Up To Date Festival, Dni Białegostoku, Juwenalia, Podlaska Oktawa Kultur, festiwal Wschód Kultury, Wizyty Św. Mikołaja w Białymstoku czy Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok. Co ciekawe, zdecydowana spotów reklamowych na bandach LED podczas domowych meczów Jagiellonii Białystok została wyprodukowana przez ekipę Transmitujemy.pl.Chcąc podnosić jakość swojej oferty firma w najbliższych latach stawia sobie za strategię otwarcie oddziału w Warszawie oraz budowę własnego studia wideo.
Dzięki pozyskaniu do naszego grona takiego Partnera, jesteśmy spokojni o wyjątkowy dla nas dzień jakim jest Gala I Edycji Podlaskiej Ligi Sportu!
Transmitujemy.pl – produkcja tv i streaming, cieszymy się, że jesteście z nami!!!