Zaczynamy Rundę Finałową !! – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zaczynamy Rundę Finałową !!

2 LIGA

GRUPA SPADKOWA

12:00

Bestrada Pub Rajkom Choroszcz – FC Pyskaci

               „Rajkomowcy” podbudowani ostatnim zwycięstwem z faworyzowanym Konceptbudem będą chcieli pokazać, że brak miejsca w grupie zespołów walczących o awans jest jedynie wypadkiem przy pracy. Jeśli stawią się tak licznie jak ostatnio to jak nie zabiegają to zadepczą „Pyskatych” 😊 Jeśli chodzi o ekipę z Knyszyna to pytaniem jest czy „dzień konia” będzie miał Daniel Lewkowicz czy może znowu piękną bramkę strzeli Mateusz Komarowski?

12:40

Ramis – KS Grabówka Old Boys

               To spotkanie brzmi jak pojedynek pomiędzy snajperami obu zespołów, czyli Bartkiem Łapką i Tomkiem Jasielczukiem. Banda „Siwego” to ostatnio królowie remisów. „Oldboje” za to wykazują wzrost formy i wydaje się, że brakuje im tylko przełamania. Czy nastąpi ono już w tym meczu?

13:20

FC Kentucky – CEDC Polmos

               Pełna mobilizacja „Kurczaków” przyszła zdecydowanie za późno. Szeroki skład, rewelacyjny bramkarz i wreszcie strzelający Błażejek niestety spóźnili się na autobus zwany „grupa mistrzowska”. Jednak w meczu z Cooltura Taxi było widać już solidną ekipę. Ciekawe jak na ich tle pokażą się „Polmosowcy” – wypoczęci i zregenerowani po nierozegranym meczu z Santosem 😊

GRUPA MISTRZOWSKA

14:00

Santos – Forteca Paintball

               Jesteśmy ciekawi jak zareagują na pierwszą porażkę w PLP oraz odpadnięcie z Pucharu Polski gracze Santosu. Niestety w poprzednim tygodniu nie mieliśmy szansy tego sprawdzić. Na ich drodze stanie Forteca Paintball. Zespół , który potrafi napsuć krwi każdemu rywalowi. Już zacieramy ręce na pojedynki Pawła Lewandowskiego z Dawidem Klikowskim.

14:40

CF Bojary – Cooltura Taxi

               Ten mecz można określić jako pojedynek młodzieży z weteranami. Chłopaki z Bojar ulokowali się na pozycji tuż za liderującym Santosem i pewnie nie będą chcieli już jej opuszczać. Do tego spotkania przystępują wzmocnieni powracającym po zawieszeniu wszędobylskim Łukaszem Kalinowskim. Jednak „Taksówkarze” będą chcieli wygraną uśmierzyć ból po porażce z FC Kentucky. Widzowie liczą na powtórkę z rundy zasadniczej gdy w meczu tych zespołów padło aż 10 goli.

15:20

PTH Maltrans – Konceptbud

               Dwie drużyny, które na finiszu rozgrywek zasadniczych złapały zadyszkę. W fazie mistrzowskiej będą musiały się sprężyć jeśli zależy im na awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Maltrans musi się postarać o szerszą ławkę rezerwowych ponieważ „Budowlani” potrafią wykończyć przeciwnika kondycyjnie i mają rozłożony atak na wielu graczu. Zapowiada się dobry mecz.

1 LIGA

GRUPA SPADKOWA

16:00

Znienacka – FC Dr Tusz

               „Dziki” staną na drodze „Doktorków” – no albo na odwrót… Znienacka w ostatniej kolejce utraciła miejsce w grupie mistrzowskiej i pewnie będą chcieli wyładować swoją złość na bandzie „Rudego”. Jednak zespół Pawła Komosińskiego mimo ostatniego miejsca w tabeli nigdy nie odpuszcza i potrafi każdemu przeciwnikowi napsuć krwi. Jeśli chcą zachować miejsce w lidze muszą zacząć punktować, a nie tylko przeszkadzać rywalom.

16:40

Aptel – 4Technology

               Spotkanie będzie dobrą okazją na przełamanie dla obu zespołów. Drużyna „Dżacka” standardowo przegrała z klątwą przerwy w rozgrywkach i nie wykorzystała szansy na awans do grupy mistrzowskiej. Natomiast ekipa „Sobola” od początku sezonu halowego nie jest w stanie złapać odpowiedniego rytmu – ostatnie trzy mecze to 0 punktów i 15 straconych bramek. Ciekawe kto lepiej wejdzie w rundę finałową…

17:20

TIM Aquapomp – Poltank

               Faza grupowa to czas rewanżów. Jednak los sprezentował nam niesamowitą okazję. Mecz tych drużyn w ostatnią niedzielę był pełen jakości, emocji i kontrowersji. „Żółto – czerwoni” będą chcieli pokazać, że są w stanie wygrać nie czekając na decyzję sędziego. Jednak wzmocniony zimą Poltank nie jest łatwym przeciwnikiem dla kogokolwiek, tym bardziej gdy Bartek Wałkuski ma chęć na tytuł najlepszego strzelca.

GRUPA MISTRZOWSKA

18:00

Multicco Group – Adampol Glovis

               „Spedycyjno-transportowe” derby. Multicco, które rzutem na taśmę wskoczyło do grupy mistrzowskiej stanie naprzeciwko niespodziewanego lidera rozgrywek. Ekipa „Chitka” to najbardziej enigmatyczny zespół . Zależnie od składu osobowego potrafią wygrać z każdym jak i przegrać będąc faworytem na papierze. Czy ich niedzielna forma wystarczy na dobrze zbilansowany skład Adampolu?

18:40

Margo Adrenalina – M-Fire

               Spotkanie zespołów, które dysponują cierpliwą obroną i umiejętnością  bezwzględnego wykorzystania każdego błędu przeciwnika. Faworytem wydaje się być Margo z Gromkiem, Kozłowskim czy Szczukiewiczem w składzie. Chodzą słuchy, że „Zapałki” znowu nie będą w stanie wystawić optymalnego składu – z Sebą Kozłowskim, Dawidowskim i Klepackim. Czy „Dżaki” znajdzie taktyczny sposób na jednego z faworytów do końcowego tryumfu ?

19:20

Top Auto – Hurtownia Krokus

               „Krokusy” pragną zrewanżować się „Opelkom” za porażkę  w rundzie zasadniczej. Wtedy 2 bramki „Pedera” nie dały punktów, więc musi on powtórzyć wyczyn z ostatniej kolejki gdy ustrzelił hattrick’a. Oba zespoły na każdej pozycji dysponują sporą jakością, Stoczko czy Skrzypek z jednej strony oraz Miczejko i Kalinowski z drugiej. „Ceres” posiada też broń przeciwko wysokiemu Orłowi. W tym wypadku gabaryt „Osypa” będzie jak znalazł, by Orzeł nie poszybował zbyt daleko i wysoko. Takie zakończenie dnia to „truskawka na torcie”😊 dlatego też mecz ten dostepny będzie na Naszym kanale YT – pokażemy go bowiem na żywo !!