Zapowiedź DGW – I LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź DGW – I LIGA

Jako , że przed Nami Double Game Week to musimy trochę zmienić konwencję zapowiedzi . Opiszemy co czeka każdą drużynę w nadchodzący weekend. Kolejność związana jest z miejscem w tabeli 😊

 • M-Fire : 04.12 4Technology , 05.12 – Poltank
  Koniec rozgrywek na dużych boiskach to świetna wiadomość dla podopiecznych Tomka Bartoszuka. Oznacza to, że siła uderzeniowa zespołu zostanie jeszcze wzmocniona obecnością Seby Kozłowskiego. Dobrą wiadomością jest również brak jakiegokolwiek w okolicy turnieju weteranów i oldbojów, dzięki czemu kadra „Zapałek” może być odpowiednio szeroka. Jeśli „Siwy” i „Kaban” podtrzymają znakomitą skuteczność, to M-Fire w dalszym ciągu powinni zasiadać na fotelu lidera I-ligowych rozgrywek.
 • Hurtownia Krokus : 04.12 Znienacka, 05.12 Top Auto
  Na „pole position” chrapkę ma również zespół Hurtowni. W bramce ponownie zobaczymy „Ciężkiego” , który prawdopodobnie do końca rozgrywek będzie zastępował kontuzjowanego „Bramę”. Jednak nie zmiana bramkarza jest tutaj największym problemem. Sen z powiek opiekuna „Krokusów” spędza absencja w obu zbliżających się meczach „Jasia”. Motor napędowy wszystkich ich akcji ma niestety obowiązki „uczelniane”, co jest znacznym osłabieniem. Dla równowagi „Ceres” pozostawi siebie na ławce, co daje +10 do mocy drużyny 😊
 • Znienacka: 04.12 Hurtownia Krokus, 05.12 Aptel
  Standardowe pytanie – Ile Dzików do zagrody złapie „Owsiej ?”. W końcu rezerwowi przydadzą się na mecze z mocnymi przeciwnikami. Tym razem może nie wystarczyć atomowe uderzenie Michała. Chyba, że Znienacka liczy na to, że tym razem ich bramkarz zaliczy interwencję weekendu 😊 Duży wpływ na wyniki będzie miała ewentualna obecność Tomka Wawreniuka. Tylko czy „Jerry” wyjdzie z nory?
 • FC Dr Tusz: 04.12 Top Auto, 05.12 Margo Adrenalina
  Największa niespodzianka początku rozgrywek w najbliższy weekend przejdzie prawdziwą weryfikację. Spotkania z Top Auto i Margo pokażą realną wartość podopiecznych Pawła Komosińskiego. Jednak to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kiedy z góry skazujemy „Rudego” na strzały w mazak. Jak zaskoczyć przeciwnika wie Norbert Kamieński w bramce. Jeśli dojdzie do tego błysk „Gwiazdki” to…. 😊
 • Margo Adrenalina: 04.12 Poltank, 05.12 FC Dr Tusz
  Po ostatnim spotkaniu z Hurtownią banda „Gromka” ma duży niedosyt. Zdecydowanie będzie chciała się odbudować meczami w najbliższy weekend. Tak jak w przypadku Znienacka tutaj też będzie dużo zależało od stanu ilościowego zespołu . Jednak jeśli zobaczymy jego szkielet z wystarczającą liczbą rezerwowych to „Timo” i cała ekipa”Rudego” są w poważnych tarapatach. Karol Kozłowski…where are You ?
 • Adampol Glovis : 05.12 TIM Aquapomp
  Tylko jedno spotkanie , ale za to jakie ! Mecze z „Pompami” zawsze były pełne emocji i ostrej walki. Jednak zawsze w granicach fair play. Czy to kolejny mecz, który przyniesie kolejną nominacje i abonament w abonament w zestawieniu interwencji Damiana Sapiehy 😊 ? Chyba, że duet trenerski taktycznie zaskoczy i teraz zobaczymy koncert duetu „Domikson” i „Brulin”.
 • Multicco Group: 05.12 4Technology
  Bandę „Chitka” ujrzymy jedynie w niedzielę, bowiem ich sobotnie spotkanie z Adampolem zostanie rozegrane dopiero w 8 kolejce ( udział w turnieju). Zespół ciągle szukający formy spróbuje wreszcie złapać rytm w meczu „Technicznymi”. W kuluarach da się usłyszeć, że wreszcie będzie „galowo” i zobaczymy ich optymalny skład. Mateusz Chmielewski, Przemek Zaręba czy Michał Laskowski postarają się o jak najlepszy wynik i rewanż za finał Superpucharu. No i ta słynna historia gier pomiędzy dwoma drużynami ciągnąca się od Prologu…Czy wreszcie uda się dać „Sobolowi” przysłowiowego pstryczka w nos ?
 • 4Technology: 04.12 M-Fire, 05.12 Multicco Group
  Najpierw gorące spotkanie z „Zapałkami”, później takie małe derby z Multicco Group. Rozkład jazdy na najbliższy weekend do najłatwiejszych nie należy, ale zwycięzców Superpucharu stać na wszystko. Kadra, którą skompletuje Sobol pozostaje jednak największym znakiem zapytania nadchodzącego weekendu…
 • Aptel: 04.12 TIM Aquapomp, 05.12 Znienacka
  Jeśli komuś zaszkodziła letnia wakacyjna przerwa to właśnie ekipie „Dżacka”. Znakomita forma z początku Prologu wyjechała wtedy na urlop i ciągle nie wróciła. Jednorazowe zrywy pozwalają unikać kompromitacji, jednak nie o to chodzi opiekunowi Aptela, którego ambicje na pewno celują w TOP6. Pozostaje mu trzymać kciuki za zdrowie swoich atakujących . Kogo zobaczymy w wyjściowym ustawieniu? Czy „Dżacek” potasuje trochę składem i zaskoczy obserwatorów ?
 • Top Auto: 04.12 FC Dr Tusz, 05.12 Hurtownia Krokus
  Czy „Opelki” wreszcie pokażą swój potencjał ? Ich zespół jest naładowany talentem jak polskie budynki zimą „Soplami”. Paweł Boruta, Tomek Borawski czy Tomek Zawadski to uznane marki wśród podlaskich drużyn i liczą wreszcie na przełamanie z Dr Tuszem. Jeśli nabiorą rozpędu to i „Krokusy” mogą zobaczyć Orła cień lub też usłyszeć fałszywą nutę Skrzypka...
 • TIM Aquapomp: 04.12 Aptel, 05.12 Adampol Glovis
  Dość pięknych porażek i mało wartościowych remisów. Takie motto przyświeca „Żółto-czerwonym”. Kiedy się przełamywać jak nie w meczu z będącym w lekkim kryzysie Aptelem ? Dodatkową motywacją będzie możliwość pokazania się widzom w trakcie transmisji na YT. Takiej okazji raczej nie przepuści „Bodzio”, który w świetle kamer czuje się jak ryba w wodzie. Z nim defensywa „Pomp” zyskuje wiele, dzięki czemu Przemek Matuszewski i Piotrek Suwała mogą się całkowicie skupić na ataku.
 • Poltank: 04.12 Margo Adrenalina, 05.12 M-Fire
  Jedyny zespół z zerowym dorobkiem punktowym w I lidze. Ba – jedyny, który nie znalazł sposobu na pokonanie golkiperów rywali. Patrząc na skład wydaje się to wręcz nieprawdopodobne. Co gorsza – najbliższy weekend wcale nie zapowiada się łatwiej – Margo Adrenalina i M-Fire to zespoły stawiane w gronie faworytów do końcowego tryumfu. Może z pomocą na halę VI LO przybędzie Marcin Pawluczuk i gra Poltanku nabierze nowej jakości ?