Zapowiedź IV kolejki -I LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź IV kolejki -I LIGA

Dwie drużyny z kompletem punktów i trzy bez zwycięstwa – to obraz I-ligowych rozgrywek po trzech rozegranych kolejkach.
Czwarta rozegrana zostanie troszeczkę w cieniu wydarzeń w Gliwicach – czy wpłynie to na kadry poszczególnych drużyn ?

13:30 Aptel vs. PTH Maltrans Znienacka
Gospodarze zaczęli sezon świetnie jak zwykle, ale porażka przyszła nadzwyczaj szyybko. Nie może jednak dziwić – z Adampolem jeszcze w swojej historii nie wygrali. Czy był to wypadek przy pracy, czy zwiastun dłuższego kryzysu ? W czwartej kolejce zadanie wcale nie wydaje się być łatwiejsze – Maltrans bowiem ma to coś, co pozwala myśleć im o zwycięstwie w każdym spotkaniu. Przed tygodniem wygrana w „Miśkowym meczu” z 4technology – czy zwycięska passa zostanie podtrzymana ??

14:20 FC Bajaga vs. Multicco Group
Dwa nieobliczalne zespoły zagrają ze sobą. Bajaga – młoda, ambitna, czasami jeszcze roztrzepana, co pokazał początek sezonu. Multicco – potrafi wygrać bez bramkarza, by tydzień później przyjąć 9 goli grając z nominalnym golkiperem… I bądź tu mądry Panie. Na dziś, wydaje się, że to beniaminek jest faworytem tego meczu…

15:10 Adampol Glovis vs. INTaF
Patrząc na tabelę, to szykuje się easy win dla Adampolu. INTaF zaczął sezon tak, jak wielu się spodziewało – orlik to nie jest hala, tu jest więcej miejsca, tu trzeba być bardziej mobilnym a granie długich piłek na „ściankę” okazuje się nie być antidotum na całe zło. Na dziś wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Adampol powinien dopisać sobie kolejne punkty w ligowej tabeli.

16:00 Top Auto vs. Hurtownia Krokus
No… Niezłe widowisko zapowiada nam się o godzinie 16:00. Dwie niepokonane drużyny, masa talentu, masa umiejętności – cofamy się w przeszłość i… na siedem rozegranych spotkań aż sześć zwycięstw Hurtowni. Top Auto odradza się powoli z popiołów halowego turnieju – jest Pilipiuk, jest Orzel, jest skuteczny Skrzypek. Czy to wystarczy na naszych orlikowych dominatorów ?

16:50 TIM Tombud vs. Mają Rozmach
Przekonujące zwycięstwo w poprzedniej kolejce i prawie wbita dwucyfrówka rywalom musi robić wrażenie. Pytanie tylko ilu żółto-czerwonych pojedzie do Gliwic i jaką kadrą będą dysponować gospodarze ? Tu swojej szansy na pierwsze punkty mogą poszukać zawodnicy Mają Rozmach, którzy póki co płacą I-ligowe frycowe. Czy przyszedł czas na historyczne punkty w I lidze ?

17:40 CF Bojary vs. Poltank
Dacie wiarę, że Bojary w tym sezonie widzieliśmy tylko jeden raz ? Mało ? To dodamy do tego, że to jedyna ekipa w I lidze bez strzelonego gola 😉 Przeciwnik – Poltank – nieobliczalny, waleczny, ze swoimi atutami. Bądź co bądź będzie to pojedynek młodości z doświadczeniem. Większe szanse daje się gospodarzom – czy słusznie ?

18:30 M-Fire vs. 4Technology
Jak przyjdzie „Fabisz”, „Bania” i „Mały” to chyba gospodarze będą faworytem tego spotkania. Pytanie tylko czy ich golkiper zdoła się wykurować na to spotkanie ? Jeśli nie, to o zachowanie czystego konta z 4Technology może być naprawdę ciężko a szala może przechylić się na stronę gości. Według Nas – idealny aperitif przed meczem „Jagi”…