Zapowiedź IV kolejki – II LIGA – Podlaska Liga Piłkarska
jnet

Zapowiedź IV kolejki – II LIGA

13:30 Vesta vs. Waleczne Orły
Świetnie może Nam się rozpocząć niedzielne popołudnie z II ligą. Naprzeciwko siebie staną bowiem Vesta i Waleczne Orły. Obie drużyny dobrze weszły w sezon orlikowy i w trzech pierwszych olejkach pokazały sporo jakości. Vesta co prawda nie strzela zbyt wielu bramek, ale ma tylko jedną straconą. Orły potrafią zaś strzelać – średnio trzy gole na spotkanie pokazują, że bramkarz Vesty  może mieć sporo pracy…

14:20 Unibep Bielsk Podlaski vs. FC Grubassy
Z góry tabeli przenosimy się w jej dolne rejony, gdzie odbędzie się walka pomiędzy trzynastym w tabeli Unibepem a jedenastymi Grubassami. Lepiej w sezon weszli goście, którzy oprócz inauguracyjnego łomotu od Hanbudu wygrali z Boschem i minimalnie ulegli CEDC. Unibep wciąż bez zwycięstwa – póki co, oprócz szerokiej kadry nie widać wielu pozytywów. Czy czwarta kolejka będzie przełomowa ??

15:10 Wiara Piasta II vs. Eskular
Nasze „Gramy z Miśkiem” i czujemy, że może być ciekawie. Chłopaki z Piasta nie wyglądają w tym sezonie źle pomimo straty „Staśka” – jest walka, jest pasja, są i głośni kibice na trybunach 🙂 Eskular, czyli Rainter w nowej odsłonie wciąż czeka jeszcze na premierowe zwycięstwo pod nową nazwą. Czy dokonają tego przed naszą kamerą ??

16:00 Ramis vs. Bosch Service Tech-Car
Od obu tych drużyn wymagamy więcej i chcemy więcej. Potencjał na papierze zdecydowanie na to wskazuje. A tak w obu przypadkach trzy mecze, trzy punkty, tylko jedno zwycięstwo. Czas zacząć punktować nieco lepiej, jeśli myśli się o czymś więcej niż środek/dół tabeli.

16:50 Hanbud vs. ZPS Biaform SA
To chyba najciekawiej zapowiadający się pojedynek tej kolejki. Jedyne drużyny z kompletem punktów w II lidze, z tą różnicą, że gospodarze rozegrali o jedno spotkanie mniej. Potencjał z przodu przeogromny – Niewiński i Florczyk, wspomagani Moniczem kontra Jasielczuk i Przemielewski wspomagani Przemkiem Popławskim. Obie drużyny łączy zaś ( lub dzieli) osoba Ignacego Lecha – byłego zawodnika ZPS’u a obecnego Hanbudowca. Szykuje się mecz przez wielkie M.

17:40 GTS Nowa Wygoda vs. Konceptbud
My się już chyba Wygodo nie nabierzemy… Znowu stawialiśmy ich w gronie czarnego konia II-ligowych rozgrywek a Oni… znowu zawodzą. Tylko jeden zdobyty punkt, ale walki odmówić im na pewno nie można. Konceptbud również nie zachwyca na starcie sezonu. Tylko remis z Eskularem i porażka z Hanbudem sprawiają, że podopieczni Marcina Dolidy muszą szukać punktów w najbliższym spotkaniu, by powędrować w górę ligowej tabeli. Czy Marcin znajdzie jakiś KLUCZ do zwycięstwa ??

18:30 OSMAR vs. CEDC Polmos Białystok
Kolejny świetnie zapowiadający się mecz. Osmar z ogromnym potencjałem strzeleckim zmierzy się z CEDC którzy w swoich szeregach mają odkrycie początku sezonu – Marcina Kalinowskiego na bramce. Trzy mecze, trzy czyste konta, wspaniałe rozgrywanie piłki, refleks na linii. Osmar czeka nie lada wyzwanie – znaleźć sposób na pokonanie Marcina… Może Dawid Kosowski będzie trafiał równie celnie jak w dartową tarczę ?