Dołącz do nas!
kontakt@podlaskaliga.pl
PLP
Regulaminy rozgrywek
Newsy
Relacje
Zapowiedzi
Komunikaty
Video
VEO
Turbo Podlasiak
Wywiady
Mecze kolejki
Inne
YouTube
Foto
Drużyny
Mecze
Inne
Facebook
Orlik’24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
IV edycja PLP
GENERALKA
Fair Play IV edycja
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
Archiwum
III EDYCJA PLP
GENERALKA
Fair Play III edycja
HALA 23/24
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
Kartki
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
Superpuchar 2023
Statystyki indywidualne
Złote Rękawice
ORLIK’23
I LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II LIGA
TABELA
TERMINARZ
Statystyki indywidualne
Klasyfikacja GK
KARTKI
II EDYCJA PLP
GENERALKA
HALA’22/23
TERMINARZ HALA
I LIGA
II LIGA
I LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
II LIGA
TABELA
STRZELCY
ASYSTENCI
KANADYJCZYK
KARTKI
BRAMKARZE
SUPERPUCHAR 2022
ORLIK
I liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
II liga
TERMINARZ
TABELA
STATYSTYKI INDYWIDUALNE
STRZELCY
ASYSTENCI
BRAMKARZE
FAIR PLAY
Kl. Indywidualne
Klasyfikacja GK
Klasyfikacja FAIR PLAY
I EDYCJA PLP
GENERALKA I EDYCJA
2021 – Hala
Terminarz
I liga runda zasadnicza
Tabela
II liga runda zasadnicza
Tabela
Superpuchar I edycji
Klasyfikacje indywidualne Superpuchar
2021 – Lato
Grupa C
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa D
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Grupa E
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
1-4
5-8
2021 – Wiosna
Grupa A
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje Indywidualne
Bramkarz
Fair Play
Grupa B
Tabela
Terminarz
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
All Time
TurboPodlasiak
Klasyfikacje indywidualne
Bramkarze
Fair Play
Turbo Podlasiak
Partnerzy
18 maj
13:30
I LIGA
Aptel
PTH Maltrans Znienacka
18 maj
14:20
I LIGA
Fc Bajaga
Multicco Group
18 maj
15:10
I LIGA
Adampol Glovis
INTaF
18 maj
16:00
I LIGA
Top Auto
Hurtownia Krokus
18 maj
16:50
I LIGA
TIM TomBud
Mają Rozmach
18 maj
17:40
I LIGA
CF Bojary
Poltank
18 maj
18:30
I LIGA
M-Fire
4Technology
19 maj
13:30
II LIGA
VESTA
Waleczne Orły
19 maj
14:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
FC GRUBASSY
19 maj
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
Eskular
19 maj
16:00
II LIGA
Ramis
Bosch Service Tech-Car
19 maj
16:50
II LIGA
Hanbud
ZPS Biaform SA
19 maj
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
Konceptbud
19 maj
18:30
II LIGA
OSMAR
CEDC Polmos Białystok
IV edycja – Bramkarze
Home
IV edycja – Bramkarze
IV edycja - Bramkarze
Zawodnik
Drużyna
Średnia Ocen Bramkarza
Chomicki Kamil
GTS Nowa Wygoda
5.50
1
Samojłowicz Marcin
Multicco Group
5.50
1
Pilipiuk Kamil
CF Bojary
5.50
1
Sapieha Damian
Adampol Glovis
5.33
3
Jodkowski Marek
VESTA
5.33
3
Kalinowski Marcin (GK)
CEDC Polmos Białystok
5.33
3
Klikowski Dawid
Hurtownia Krokus
5.25
2
Biełasz Piotr (BR)
Mają Rozmach
5.00
2
Wierciszewski Oskar
Waleczne Orły
5.00
2
Kłymuś Jarosław
Hanbud
5.00
1
Timoszuk Mateusz
Aptel
5.00
3
Bartoszuk Tomasz
M-Fire
5.00
2
Baranowski Patryk
OSMAR
4.75
2
Sochor Paweł
Unibep Bielsk Podlaski
4.67
3
Fokin Ivan
INTaF
4.50
1
Waszczeniuk Paweł
Eskular
4.50
1
Kropiewnicki Igor
Multicco Group
4.50
1
Masłowski Grzegorz
FC DrTusz
4.50
2
Rutkowski Mateusz
Bosch Service Tech-Car
4.50
3
Gil Sebastian Krzysztof
Poltank
4.50
3
Zabielski Łukasz
WIARA PIASTA II
4.50
2
Łukaszewicz Grzegorz
ZPS Biaform SA
4.33
3
Maleszewski Łukasz
FC Progress Białystok
4.17
3
Markowski Kamil
Ramis
4.17
3
Wilczyński Jakub
OSMAR
4.00
1
Jackowski Patryk
Konceptbud
4.00
2
Trusiewicz Rafał
4Technology
4.00
3
Grabarczyk Kacper
WIARA PIASTA II
4.00
1
Łapiński Artur
Hanbud
4.00
1
Gorzelski Piotr
TIM TomBud
3.83
3
Warszycki Mariusz
GTS Nowa Wygoda
3.50
2
Mordasewicz Sebastian (GK)
PTH Maltrans Znienacka
3.50
2
Jach Wiktor
Eskular
3.00
1
Meger Seweryn
Mają Rozmach
3.00
1
Kazberuk Daniel
FC GRUBASSY
3.00
2
Lupa Adrian
Fc Bajaga
2.25
2
Włodarczyk Michał
GTS Nowa Wygoda
1.50
2
21 kwi
17:40
I LIGA
TIM TomBud
0
Aptel
3
21 kwi
18:30
I LIGA
Fc Bajaga
0
FC DrTusz
3
27 kwi
13:30
I LIGA
Top Auto
7
FC DrTusz
2
27 kwi
14:20
I LIGA
Aptel
3
Poltank
2
27 kwi
15:10
I LIGA
Mają Rozmach
1
Adampol Glovis
2
27 kwi
16:00
I LIGA
4Technology
3
Fc Bajaga
0
27 kwi
16:50
I LIGA
M-Fire
2
TIM TomBud
0
27 kwi
17:40
I LIGA
Hurtownia Krokus
3
CF Bojary
0
27 kwi
18:30
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
2
Multicco Group
5
28 kwi
13:30
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
1
Waleczne Orły
3
28 kwi
14:20
II LIGA
Eskular
3
Konceptbud
3
28 kwi
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
3
ZPS Biaform SA
5
28 kwi
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
1
Ramis
0
28 kwi
16:50
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
0
CEDC Polmos Białystok
0
28 kwi
17:40
II LIGA
OSMAR
0
VESTA
0
28 kwi
18:30
II LIGA
FC GRUBASSY
3
Bosch Service Tech-Car
2
11 maj
13:30
II LIGA
Bosch Service Tech-Car
6
Eskular
1
11 maj
14:20
II LIGA
Konceptbud
2
Hanbud
4
11 maj
15:10
II LIGA
ZPS Biaform SA
3
Unibep Bielsk Podlaski
1
11 maj
16:00
II LIGA
FC Progress Białystok
1
GTS Nowa Wygoda
1
11 maj
16:50
II LIGA
Ramis
0
VESTA
2
11 maj
17:40
II LIGA
Waleczne Orły
1
WIARA PIASTA II
2
11 maj
18:30
II LIGA
CEDC Polmos Białystok
1
FC GRUBASSY
0
12 maj
13:30
I LIGA
Poltank
1
M-Fire
2
12 maj
14:20
I LIGA
Mają Rozmach
1
Hurtownia Krokus
5
12 maj
15:10
I LIGA
FC DrTusz
4
INTaF
1
12 maj
16:00
I LIGA
Multicco Group
3
TIM TomBud
9
12 maj
16:50
I LIGA
PTH Maltrans Znienacka
3
4Technology
1
12 maj
17:40
I LIGA
Adampol Glovis
1
Aptel
0
12 maj
18:30
I LIGA
Fc Bajaga
2
Top Auto
2
18 maj
13:30
I LIGA
Aptel
PTH Maltrans Znienacka
18 maj
14:20
I LIGA
Fc Bajaga
Multicco Group
18 maj
15:10
I LIGA
Adampol Glovis
INTaF
18 maj
16:00
I LIGA
Top Auto
Hurtownia Krokus
18 maj
16:50
I LIGA
TIM TomBud
Mają Rozmach
18 maj
17:40
I LIGA
CF Bojary
Poltank
18 maj
18:30
I LIGA
M-Fire
4Technology
19 maj
13:30
II LIGA
VESTA
Waleczne Orły
19 maj
14:20
II LIGA
Unibep Bielsk Podlaski
FC GRUBASSY
19 maj
15:10
II LIGA
WIARA PIASTA II
Eskular
19 maj
16:00
II LIGA
Ramis
Bosch Service Tech-Car
19 maj
16:50
II LIGA
Hanbud
ZPS Biaform SA
19 maj
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
Konceptbud
19 maj
18:30
II LIGA
OSMAR
CEDC Polmos Białystok
8 cze
13:30
II LIGA
OSMAR
Konceptbud
8 cze
14:20
II LIGA
FC GRUBASSY
ZPS Biaform SA
8 cze
15:10
II LIGA
FC Progress Białystok
Waleczne Orły
8 cze
16:00
II LIGA
WIARA PIASTA II
Unibep Bielsk Podlaski
8 cze
16:50
II LIGA
Eskular
CEDC Polmos Białystok
8 cze
17:40
II LIGA
GTS Nowa Wygoda
VESTA
8 cze
18:30
II LIGA
Hanbud
Bosch Service Tech-Car
9 cze
13:30
I LIGA
4Technology
FC DrTusz
9 cze
14:20
I LIGA
CF Bojary
Aptel
9 cze
15:10
I LIGA
Mają Rozmach
Fc Bajaga
9 cze
16:00
I LIGA
Poltank
Adampol Glovis
9 cze
16:50
I LIGA
Top Auto
Multicco Group
9 cze
17:40
I LIGA
M-Fire
INTaF
9 cze
18:30
I LIGA
TIM TomBud
Hurtownia Krokus
15 cze
13:30
I LIGA
Top Auto
PTH Maltrans Znienacka
15 cze
14:20
I LIGA
Hurtownia Krokus
Adampol Glovis